Aksiyon Haberler RPG / MMORPG

Elden Ring’in fotoğraf modu, korkunç bosslarla selfie çekmenizi sağlıyor

Elden Ring, romantik sanat döneminden kopmuş gibi görünen geniş manzaralardan oluşan şaşırtıcı derecede güzel bir oyundur. Ayrıca bir sürü sevimli köpeği ve korkunç düşmanları var. Varsayılan olarak, fotoğraf çekmek için Teleskop öğesini kullanmanız ve kullanıcı arayüzünü devre dışı bırakmanız gerekir, ancak şimdi oyuna uygun bir fotoğraf modu koyan bir mod yükleyebilirsiniz.

Frans “Otis_Inf” Bouma, 10 Mart’a kadar ücretsiz olacak olan Elden Ring için resmi olmayan fotoğraf modu araçlarını yayınladı. Ancak oyundan banlanmamak için bu modu sadece Offline modda kullanabilirsiniz. Kamerayı çevrede özgürce hareket ettirmek için modu başlatabilir, kendinizi düşmanlara (Margit, Fell Omen gibi) görünmez hale getirebilir, FoV’yi değiştirebilir, UI’yi gizleyebilirsiniz,

Çalıştırmak için mod klasöründeki talimatları izlediğinizden emin olun. Easy Anti-Cheat’i devre dışı bırakmak için bir dosyayı yeniden adlandıran ve oyunu çevrimdışı moda zorlayan bir dosyayı Elden Ring klasörüne eklemeniz gerekiyor. Dosyayı işiniz bitinc silebilirsiniz, ancak oyunu başlatmadan önce zorunludur, böylece gelecekte çevrimiçi oynamanız yasaklanmaz. Almaya değer bir risk çünkü Elden Ring bir fotoğraf moduyla çekilmeyi hak ediyor.

Oyunda gezinmek ve tüm güzel ağaçları, kalıntıları görmek için yalnızca çevrimdışı bir karakter yapmaya değer. Ve duraklatma özelliğiyle, içindeki tüm korkunç canavarların yakın ölümünü de yakalayabilirsiniz.
Kaynak

0
0
0
0
0
14
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish