Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Fortnite’ın ilk PvE turnuvası duyuruldu.

Fortnitemares kupası işleri biraz farklı yapıyor.

Fortnitemares Cup, rekabetçi modda işleri alt üst edecek. Perşembe günü Epic Games, Fortnite için türünün yepyeni, ilk PvE turnuvasını duyurdu. Diğer insan oyuncularla karşı karşıya gelmek yerine, kalabalık hücum tarzı modda yapay zeka kontrollü zombilere karşı mücadele edeceksiniz.

Geçmişte Horde Rush modunu oynamaktan gerçekten zevk aldım. Tipik kalabalık modu oyununu bir Fortnite bükümüyle (özellikle fırtına çemberi) harmanlama şekli her zaman eğlencelidir ve sizi parmak uçlarında düşünmeye zorlar.

Bilmeniz gereken tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Fortnitemares Kupası nedir?

Fortnitemares Cup, Fortnite’ın ilk PvE (oyuncuya karşı düşman) turnuvasıdır. Tarihsel olarak, önceki her Fortnite turnuvasında, en büyük ödül için bireysel rakipler veya takımlar birbirine karşı yarıştı.

Fortnitemares Cup için dört oyuncudan oluşan tam bir kadroya ihtiyacınız olacak ve tek kişilik sıra oyuncularıyla dolduramazsınız. Biçim, Fortnite’ın önceden var olan Horde Rush modudur. Diğer kalabalık modları gibi, sizi haritada rastgele bir noktaya fırlatır ve üzerinize dalga dalga giderek agresifleşen küp canavarlar gönderir. Birkaç kısa turdan sonra, girdiğiniz fırtına çemberi harita üzerinde hareket etmeye başlayacak ve dik tepeler ve diğer engeller söz konusu olduğunda tetikte kalmanızı gerektirecek.

Mümkün olduğu kadar çok puan kazanmak için beş Horde Rush maçınız var. Kazandığınız her 1.000 puan size 1 turnuva puanı kazandıracaktır. Kümülatif puanınız uygun sayıda turnuva puanına dönüştürülecek ve sizi lider panosuna yerleştirecektir.

İlk takımınız toprağı çok hızlı yerse endişelenmeyin. Cezasız başka bir deneme için farklı takım arkadaşlarınızla takım oluşturabilirsiniz. Nitelikli kazananlar yalnızca bir ödül kazanacak, bu yüzden ödülleri ikiye katlayabileceğinizi düşünmeyin.

Fortnitemares Kupası ödülleri

Sadece daha az puan alsanız bile Fortnitemares Kupası sırasında kozmetik ödüller kazanmak oldukça kolay olacak. İşte olası ödüllerin tam listesi ve ihtiyacınız olan turnuva puanı.

Yükleme Ekranı – 500 turnuva puanı

Feeling Wrathful Spray – 1000 turnuva puanı

Ghoul-d Game Emoticon – 2000 turnuva puanı

Fortnitemares Kupası ne zaman?

Fortnitemares Kupası 23 Ekim’de 05:00 UTC’de başlıyor. 24 Ekim saat 17:00 UTC’de sona erecektir.

Rekabet edebilmek için Fortnite’ta 2FA’yı da etkinleştirmeniz gerektiğini unutmayın .

Kaynak

0
0
0
0
0
29
0

Bir cevap yazın

X