Haberler

Jurassic World Evolution 2’nin yeni DLC’si duyuruldu

Jurassic World Evolution 2 oyuncuları dikkatlerini oyunun 14 Haziran’da Xbox, PlayStation ve PC için çıkacak olan yeni Dominion Biosyn DLC’sine yöneltmek isteyebilirler. En son Jurassic World filminden ilham alan yeni sergilerden bir seçki oyuna ekleniyor.

Yaklaşan Jurassic World Dominion’dan ilham alan en son DLC paketi, yeni özellikler ve tabii ki stüdyonun oyunun “en büyüğü” dediği şeye karşılık gelen yeni dinozorlar sunuyor.

İlk olarak, oyuncuları birden fazla aşamada bir Araştırma Bileşiği inşa etmekle görevlendirecek yeni bir görev var. Bu, Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Laura Dern ve Campbell Scott’ın kendi büyük ekran rollerindeki vokal yeteneklerini içeriyor ve oyuncuların tarih öncesi türler yaratmak için kehribar madenlerinde nadir genomları araştıracakları yeni bir özellik getiriyor.

Yeni dinazor kadrosunda, muhteşem tüyleri ve göz korkutucu kavisli pençeleri olan Therizinosaurus ve Pyroraptor var. Ek olarak, tüm zamanların en büyük uçan hayvanlarından biri olan etçil Dimetrodon ve Quetzalcoatlus da kadroya ekleniyor.

Oyuncular, kendi oluşturduklar dinazor parkını kontrol altına almak ve kontrol etmek için yeni görünmez çitler inşa edebilir ve ayrıca personeli parkın etrafında daha verimli bir şekilde hareket ettirmek için tasarlanmış yeni bir hızlı ulaşım sistemi kurabilirler.

Frontier, “Oyuncular dinozorları barındırmak ve güvenliklerini sağlamak için kendi tesislerini inşa etme zorluğuna göğüs germelidir.” dedi.

Jurassic World Evolution 2’nin Dominion Biosyn DLC’si 14 Haziran’da PC, Xbox Series X/S ve PS5 için çıkacak.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR