Haberler

Farming Simulator 22, fragmanla arıcılığı duyurdu.

Arıları diğer mahsullerin yakınında tutmak veriminizi artıracaktır, ayrıca para için bal hasat edebilirsiniz.

Farming Simulator 22 tam olarak bir ay içinde geliyor ve siz hevesli çiftçilik meraklılarına hazırlamak için sim’in çiftlik hayvanlarını, yerel vahşi yaşamını ve evcilleştirilmiş arkadaşlarını vurgulayan yeni bir fragman yayınlandı. Fragman bir sürü güzel koyun, inek, domuz, tavuk, at, geyik ve köpeği gösteriyor. Ve evet, arılar.

Valheim’da arılarınızı mutlu etmek sizi iyi hissettiriyorsa, Farming Simulator 22’de biraz arıcılık yaparsanız daha da iyi hissedeceksiniz. etraftaki arılar genel olarak çiftliğinizi geliştirecektir. Geliştirici Giants Software’den yapılan duyuruda, “Arı kovanlarını kanola, patates ve ayçiçeklerinin yakınına yerleştirerek, söz konusu mahsullerin verimi tozlaşma sayesinde artacaktır” diyor.

Arı yetiştiriciliğinin yanı sıra, tarlalar yerine kar kürerken (ve arılarınız uyurken) kış aylarında çiftliklerinizin karlı kalmasına yardımcı olacak Farming Simulator 22’ye seralar da geliyor. Çilek, marul ve domatesleri su ile beslerseniz tüm kış boyunca seralarınızda yetiştirebilirsiniz.

Fragmanda gösterilen diğer yaratıklara gelince, geyik yetiştiremezsiniz ama atınıza atlayabilir, çiftliğinizin etrafındaki vahşi doğaya binebilir ve en azından onlara bir göz atabilirsiniz. Köpeği sevebilir misin? Bu sonsuz soru, ancak fragman sadece oyuncu bir köpeğin yanında duran bir çiftçiyi gösteriyor.

Farming Simulator 22’nin 22 Kasım’da uygun şekilde ne zaman yayınlanacağını öğreneceğiz. Ve bir hatırlatma olarak, sim yalnızca tek oyunculu değil, çevrimiçi işbirliğini ve hatta platformlar arası çok oyunculu desteği de destekleyecek, bu nedenle birlikte çiftçilik yapabileceksiniz. PC ve diğer konsollardaki arkadaşlar.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR