E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Extra Salt, Sonic’i floppy ile değiştiriyor.

Organizasyonun bugün yaptığı açıklamaya göre Extra Salt, Kuzey Amerikalı tüfekçi Rickly “floppy” Kemery’yi CS:GO kadrosuna dahil etti.

Floppy, yarışmaya belirsiz bir ara vermek istediği için dün yedek kulübesine taşınan Aran “Sonic” Groesbeek’in ayrılmasının yarattığı boşluğu hemen etkili bir şekilde aktif kadroya katılacak. Cloud9 Blue’da son beş ayı bir VALORANT oyuncusu olarak geçirdikten sonra floppy CS:GO’ya geri dönmeye hazırlandığı zaten bildirilmişti.

Floppy Twitter’da “İyi arkadaşlarımla CS’ye geri döneceğim için heyecanlıyım” diye yazdı. 2019-2020 yılları arasında ATK ve C9’da Extra Salt’ın oyun içi lideri Johnny “⁠JT” Theodosiou ve AWPer Josh “oSee” Ohm ile birlikte oynadı.

21 yaşındaki oyuncu, Ekim 2020’de C9 kadroyu yedek kulübesine yerleştirdikten sonra onlarla oynamayı bıraktı ve Alex McMeekin tarafından yönetilen uluslararası bir takımla anlaşmaya başladı. Kadro, genel müdür Henry “HenryG” Greer tarafından “The Colossus” olarak adlandırıldı, ancak organizasyonun istediği sonuçları sağlayamadı.

Bu, VALORANT’a geçiş yaptıktan sonra birkaç resmi CS:GO maçı oynayan floopy için kesin bir geri dönüş gibi görünüyor. Bazı hayranlar, Counter-Strike mekaniğini tekrar yakalamasının ne kadar süreceğini ve önümüzdeki birkaç ay içinde Extra Salt’ın yeni zirvelere ulaşmasına yardım edip edemeyeceğini merak edecek.

Floppy, 23 Ekim Cumartesi günü Extra Salt ile resmi çıkışını Kuzey Amerika’daki ESEA Fall Cash Cup’ta yapacak..

Kaynak

0
0
0
0
0
33
0

Bir cevap yazın

X