Aksiyon Haberler Korku Nişancı(FPS-TPS) Survival

Stalker 2: Heart of Chernobly Ertelendi.

GSC Game World, “vizyonumuzu gerçekleştirmek” için daha fazla zaman istiyor.

Stalker 2: GSC Game World’ün kült nişancı serisinin uzun zamandır beklenen yeni üyesi Heart of Chernobyl ertelendi. Stüdyo bugün, planlandığı gibi Nisan ayında gelmek yerine, oyunun şimdi 8 Aralık’ta piyasaya sürüleceğini söyledi.

GSC Game World yaptığı açıklamada, “Vizyonumuzu gerçekleştirmek ve oyunun istenen durumuna ulaşmak için bu yedi aylık ek geliştirme gerekiyor.” Dedi. “Stalker 2, GSC tarihindeki en büyük projedir ve kapsamlı test ve cilalama gerektirir. Özellikle böyle bir proje söz konusu olduğunda, geliştirmenin gerektiği kadar uzun sürmesi gerektiğine inanıyoruz.”

Program, geçen yılın sonlarında NFT’leri oyuna dahil etme kararından da etkilenebilir . Oyunculardan gelen tepki o kadar yoğundu ki stüdyo ertesi gün planı rafa kaldırdı ve gecikme duyurusunda bundan hiç bahsedilmese de, bu tür son dakika geri dönüşü bir dereceye kadar kaosa neden olmak zorunda. Gecikmenin uzunluğu – yarım yıldan fazla – aynı zamanda Stalker 2’nin biraz ince ayar ve ayardan daha fazlasına ihtiyacı olduğunu gösteriyor.

Orijinal çıkış tarihinin yakınlığına rağmen, aslında Stalker 2’nin sistem gereksinimlerinin ve birkaç kısa, çok küratörlü oyun videosunun ötesinde pek bir şey görmedik . Bu, umarım yakında değişmeye başlar: GSC Game World, bu yıl boyunca “daha fazla bilgi, güncelleme ve vitrin” geleceğine söz verdi.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR