Haberler

Yeni VALORANT Prelude to Chaos kostüm serisi sızdırıldı!

VALORANT Prelude to Chaos görünüm serisi, dört silah ve mükemmel yeni büyük bir bıçak için bilimkurgudan ilham alan karanlık bir tasarımla oyuna ekleniyor!

Prelude to Chaos skin serisi, Vandal, Operator, Shorty, Stinger ve yeni bir iki elli kılıç için keskin skinlerden oluşuyor. Her skin, baştan sona parlayan kısımları olan siyah ve mor bir renk düzenine sahip. Çift el bıçak kostümünün yanı sıra her silah skini, dört özelleştirme seviyesi içerir. İlk seviye, skin satın alındığında kilidi açılan temel görünümdür. Oyuncular, namlu ağzı flaş efektleri ve benzersiz ateşleme sesi eklemek için ikinci seviyeye yükseltebilir ve üçüncü seviye silahlara, donatma, yeniden yükleme ve animasyonları inceleme ekler. Dördüncü ve son seviye, silahlara benzersiz bir bitiriş ekler.

Çift el bıçak skini, yeni sesin yanı sıra özel bir boşta kalma, donatma, inceleme ve kaydırma görsel efektleri eklenerek bir kez yükseltilebilir. Prelude to Chaos skinleri için temel renk şemasının yanı sıra üç renk varyantı da vardır: yeşil-kırmızı, gümüş-yeşil ve bir mavi varyant.

Prelude to Chaos kostüm serisi paketi maliyetinin 8.700 VP olması bekleniyor. Paket, silah kostümleri, özel bir silah uğurlugu ve sprey içeriyor. Oyuncular isterlerse tek tek skinleri satın alabilirler, ancak paketi bir bütün olarak satın almak sizlere VP tasarrufu sağlar.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR