Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Fortnite Chapter 3 Sezon 1 başladı!

Fortnite Chapter Three Season One: Flipped sonunda yayında. Oyuncular yeni haritayı keşfetmek, yeni öğeleri, silahları ve çok daha fazlasını denemek için maçlara atlayabilirler.

İkinci Bölüm’ün son canlı etkinliğinde Kraliçe Küp’ü yendikten sonra, ada birden fazla ilgi noktası olan yeni bir tarafı ortaya çıkarmak için ters döndü. Yeni harita, oyuncuları oyuna geri dönmeye ve Fortnite oynarken farklı bir deneyim yaşamaya teşvik ediyor.

Yılın bayram sezonu yeni başladığından beri haritanın yarısı karla kaplı. Fortnite sızıntılarına göre, kış sona erdiğinde oyuncular ünlü Seven ve haritadaki diğer yerler hakkındaki sırları açığa çıkarabilecekler. Bu konumların dışında oyuna Spider-Man geliyor ve webslinger’ın New York versiyonundan Daily Bugle da oyunda yer alacak.

Fragman, Fortnite’a daha fazla çeşitlilik getiren, oyuna gelen yeni öğelere ve silahlara biraz ışık tuttu. Yeni hava efektleri ve animasyonlar, sezon boyunca oyuncuları tetikte tutacak. Ayrıca Fortnite’a tanıtılan sliding mekaniği, harita boyunca düello yapmak ve seyahat etmek için farklı yollar sağlayacak.

Fortnite Üçüncü Bölüm çıktı ve oyuncular bir dizi yeni içeriği kendi başlarına deneyimlemeye çalışabilirler. Bununla birlikte, sunuculara katılmaya çalışan oyuncularda baglantı sorunları oldu ve oyuncular katılırken büyük olasılıkla kuyruklarla karşı karşıya kalacaklar.

Kaynak

0
0
0
0
0
29
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish