Haberler

Capcom, Capcom Pro Tour 2021 Sezon Finali için tam programı ve oyuncu kadrolarını açıkladı

Capcom, artan COVID-19 vakaları ve Omicron varyantıyla ilgili daha fazla endişe nedeniyle Capcom Kupasını bir kez daha iptal etmek zorunda kaldı, ancak Capcom Pro Tour 2021 Sezon Finali, Street Fighter hayranlarına Şubat ayında izleyecek bir şeyler verecek.

Dört günlük, tamamen çevrimiçi etkinlik, 17-20 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve dünyanın en iyi Street Fighter V oyuncularına bazı ödüller kazanma şansı verirken, hayranlar üst düzey dövüşler izleyebilecek.

Beklendiği gibi, çevrimiçi bağlantıları sabit tutmak için turnuva maçlarının tümü bölgeler arasında bölünecek. Oyuncu kadrosu, Capcom tarafından seçilen dokuz davetle birlikte, iptal edilmeden önce 2021 Capcom Kupası’na katılmaya hak kazanan 31 oyuncunun tamamını içeriyor.

Toplamda, bo9 olarak oynanacak 20 gösteri maçı olacak, yani beş oyun alan ilk oyuncu kazanacak. Her maçın galibi, oyuncuların yarıştığı bölge ve bölge ödülü talep etmelerine izin verdiği sürece 5.000 $ alacaktır.

Nephew’in ChrisCCH’i ele geçirmesi, efsanevi Daigo’nun, Kawano ile karşılaşması ve iDom ile Punk’ın karşı karşıya geldiği Capcom Cup 2019 büyük finallerinin rövanşı, programın öne çıkan özelliklerinden bazıları.

Turnuva 17 Şubat’ta başlıyor. Turnuvanın tamamı Capcom Fighters Twitch ve YouTube kanallarında canlı olarak yayınlanacak.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir