E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

MOUZ , ‘MMix’i VALORANT kadrosuna kattı.

Alman organizasyonu MOUZ, 8 Şubat’ta Dot Esports’a verdiği demeçte, Avrupa takımı “MMix”in imzalanmasının ardından VALORANT’a girmeye hazırlanıyor.

Gazeteci Bo Dork’un 23 Ocak’ta aktardığı iki taraf arasındaki tartışmalar birkaç haftadır devam ediyor. Ancak beş oyuncu anlaşma sağladı ve normal sezonun 13 Şubat’ta başlayacağı VALORANT Bölgesel Ligi DACH: Evolution’da organizasyon altında yarışacaklar.

MOUZ kadrosundaki en dikkat çekici eşleşme, bugün erken saatlerde İspanyol organizasyonundan ayrılan eski Team Liquid oyuncusu James “Kryptix” Affleck ve eski Heretics oyuncusu Felix “al0rante” Brandl.

MOUZ VALORANT kadrosunda al0rante ve Kryptix’in yanı sıra Joseph “Luzuh” Loose, Amine “Amilwa” Saidi ve Laurent “memset” Werly yer alacak.

Yeniden markalaşmadan önce eskiden mousesports olarak bilinen MOUZ, birden fazla e-sporda aktif. VALORANT’ın kardeş birinci şahıs nişancı oyunu Counter-Strike, tartışmasız en önde gelen MOUZ kadrosuna sahip olmakla övünüyor. CS:GO emektar ve eski VALORANT oyuncusu Nathan “NBK-” Schmitt, bu ay organizasyonla yeniden sözleşme imzalayan David “frozen” Čerňanský ile birlikte kadroda manşet oluyor.

Organizasyon DACH bölgesinde Wave Esports, CGN Esports ve Ovation eSports gibi takımlarla birlikte yarışacak. Lig, 13 Şubat’ta başlayacak ve playofflardan sadece birkaç gün önce 19 Mart’ta sona erecek.

VRL DACH: Evolution playoffları 27 Mart’ta başlayacak ve 9 Nisan’da sona erecek.


Kaynak

13
44
36
3
45
3
0
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X