Haberler

Beklenen VALORANT Gece Pazarı sonunda geldi!

VALORANT oyuncuları, önümüzdeki 12 gün boyunca indirimli fiyattan altı kaplama alabilirler.

VALORANT’taki silah görünümleri, donanımınızı kişiselleştirmenin ve deneyiminize ekstra bir ayrıntı düzeyi eklemenin mükemmel bir yoludur. Bazı kaplamalar fütüristik ve zarifken, diğerleri koyu ve kenarlarda pürüzlüdür. Ancak kaplamalar, özellikle satın almak istediğiniz bir pakette birden fazla olduğunda pahalı olabilir.

İyi haber şu ki, VALORANT’ın Gece Pazarı, keyfini çıkarmanız için altı indirimli görünümle birkaç ayda bir çıkıyor. Gece Pazarı bugün geri döndü, yani tüm oyuncuların onları bekleyen altı indirimli görünümü var. Mevcut altı görünüm rastgeledir, bu nedenle beklediğiniz görünümün şanslı olmadığınız sürece aniden ortaya çıkmasını beklemeyin.

Gece Pazarı, beğendiğiniz görünümleri almanın harika bir yoludur ve tam fiyatına değil. Koleksiyonunuzu tamamlamak için sıklıkla kullanmayabileceğiniz silahlar için görünümler de alabilirsiniz, özellikle de mevcut silahlar çok ucuzsa. İndirimde diye bir skin satın almak için baskı hissetmeyin, çünkü daha düşük bir fiyat, tasarımı ve estetiğini bir anda beğeneceğiniz anlamına gelmez.

Gece Pazarı görünümlerinizi yenileyemezsiniz ve bazen istemediğiniz seçenekler olabilir. Ancak Gece Pazarı sonra eninde sonunda tekrar gelecek, bu yüzden bir dahaki sefere şansınızı deneyin.Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR