Haberler

CNed, VCT 2023 öncesinde Team Vitality’ye katılacak

Esporist tarafından dün gece yayınlanan bir rapora göre, VALORANT oyuncusu Mehmet Yağız “cNed” İpek, VCT 2023 öncesinde kadroya katılmak için Team Vitality ile görüşüyor.

Oyuncu, Mart 2021’den bu yana Acend için mücadele etti ve bu süre zarfında sayısız kupa kazandı. Takım birkaç kez İspanya şampiyonu oldu ve 2021’de VALORANT Champions kupasını kazandı.

Ancak Riot Games’in gelecek yıl partnerlik sistemine geçmesiyle Acend büyük olasılıkla bölünecek. CNed ise önümüzdeki yıl Vitality’ye katılarak rekabetçi devrede bir yer bulmak isteyen oyuncuların bir parçası olduğu bildiriliyor.

Vitality, geçen Temmuz ayında Fransa şampiyonu oldu ve bir sonraki ay VRL Finallerinde ikinci oldu.

Takımın hala oynayacak bir turnuvası var, o da Ekim’deki Fransa Kupası, ancak birkaç oyuncunun diğer takımlardan teklifler almasına izin verildi.

Bu, geçen hafta gelecek sezon için seçeneklerini araştırdıklarını açıklayan nataNk ve H1BER için geçerli. Bununla birlikte, ceNder dahil takımda hala üç oyuncu var.

VALORANT’ın sezon dışı çalışmaları devam ederken, hayranlar muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta içinde konuyla ilgili daha fazla bilgi alacaklar.

İlginizi Çekebilir: VALORANT: VCT 2023 detayları: maaşlar, kurallar ve daha fazlası

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR