Uncategorized

FaZe, IEM Fall Europe’da BIG’i yendi

FaZe Clan, bugün BIG’e karşı 2-0’lık bir galibiyetin ardından IEM Fall Europe’da dokuzuncu sırada bitirdi. Bu sonuç, uluslararası CS:GO takımını, diğer takımların sonuçlarına bağlı olsalar da, PGL Major Stockholm’e hak kazanmak için iyi bir noktaya getiriyor.

Finn “karrigan” Andersen ve ekibinin geleceği, yarın başlayacak olan IEM Fall Europe playofflarında belirlenecek. FaZe, Copenhagen Flames, Fiend, Movistar Riders ve ENCE, kalan dört Avrupa slotu için savaşıyor. PGL Stockholm Major’da yer almak için FaZe’nin bu takımlardan birinin çeyrek finalde kaybetmesi ve sekizinci sırada bitirmesi gerekiyor. Karrigan, maçtan sonra Twitter’da “Katılma şansını elde etmek için elimizden geleni yaptık, şimdi dua ediyoruz” dedi.

Tweet’e ulaşmak için tıklayın

CS:GO emektarı Håvard “rain” Nygaard ve Kanadalı yıldız Russel “Twistzz” Van Dulken, FaZe’nin BIG’e karşı kazandığı zaferde büyük rol oynadı. Çift, sırasıyla 51-26 ve 48-17 K/D ve 100’ün üzerinde ADR ile bitirdi. Twistzz, Mirage’ın B bomba sahasında sabrını ve hassasiyetini her şeyden çok gösterdiği muhteşem bire-dört clutchla tüm serinin en iyi oyununu yaptı.

IEM Fall Europe playoffları yarın sabah 10:00’da Ninjas in Pijamas vs. Movistar Riders ile başlıyor.

7 Ekim Perşembe

10:00 CT: NiP ve Movistar Riders

13:15 CT: Vitality vs. Kopenhag Flames

8 Ekim Cuma

10:00 CT: Astralis vs. Fiend

13:15 CT: G2 ve ENCE

Kaynak

36
50
14
9
9
3
7
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X