Haberler

Yeni Pubg New State Mobile güncellemesi duyuruldu!

Krafton Inc., PUBG: New State Mobile için yeni bir güncelleme duyurdu. Güncelleme, Exhibit Hall haritası, MP-155 Ultima av tüfeği, silah özelleştirme seçenekleri, Vol. 9 Survivor Pass ve Troi Extreme modunun elden geçirilmesi gibi yeni özellikler içerecek.

Exhibit Hall 4v4 ​​bir haritadır ve 40 öldürmeye ulaşan ilk takım maçı kazanır. Bir oyuncu haritada öldüğünde, sabit bir noktada yeniden doğmazlar onun yerine haritaya yayılmış 10 konumdan birinde doğarlar.

Oyuncular, yeni yakın mesafe haritasında MP-155 Ultima pompalı tüfeğini etkin olarak kullanabilirler. Sadece kullanmak için ideal bir silah olmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla hasar ve kontrol için dürbünler, namlular ve stok bağlantı yuvaları ile bu silahı özelleştirebileceksiniz. Yeni özelleştirme ile oyuncular, atış hızını artırmak için av tüfeğine tam otomatik bir tetik ekleyebilir, ancak bunu yapmak geri tepmeyi artıracaktır. Ayrıca, SKS’nin C2 özelleştirme yuvasına, hasarı artıracak ve sesi azaltacak, ancak aynı zamanda silahın geri tepmesini ve namlu ekinin kaybını artıracak gelişmiş bir baskılayıcı koyabileceksiniz. Son olarak, oyuncular AKM kavrama yuvasına bir el bombası fırlatıcı takabilir.

Güncelleme ayrıca New State fraksiyonundan Honey Becca temalı yeni bir Survivor Pass’ı da tanıtıyor. Ayrıca bir Troi tatil bölümü olacak ve oyuncular görevleri tamamladıklarında Honey’in tüm kostümlerini ve yüz görünümlerini ücretsiz olarak alma fırsatına sahip olacaklar. Premium Pass satın alan oyuncular ayrıca ‘Choco Vanilla’ kostüm setini ve ek ödülleri de alabilirler.

Topluluk geri bildirimleri nedeniyle, Troi Extreme değiştirildi ve bluezone’un temposu hızlandırılacak, bu da maç sürelerini kısaltacak ve mevcut airdrop’ları çoklu drop’larla değiştirecek. Troi Extreme’e girdikten sonra oyunculara sağlanan eşyalar da değiştirildi. Yeni güncellemnin tariihi henüz belli değil.

Pubg New State Mobile, oynaması ücretsiz bir mobil oyundur. Apple App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Naughty Dog, ‘The Last Of Us’ Play Station 5 İçin Remake Yeniden Yapımından Geliştirilmiş Oynanışı Gösteren Video Paylaştı.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR