Haberler

VALORANT 5.03 Yaması gelecek aya ertelendi

Riot Games, geliştiricilere gerekli değişiklikleri yapmalarına olanak sağlamak için bu hafta yayınlanması beklenen VALORANT 5.03 Yamasını 9 Ağustos’a erteledi.

Riot, Twitter’daki resmi VALORANT hesabı aracılığıyla, “Mühendislerimize oyun motorumuzu yükseltme çalışmalarında ihtiyaç duydukları zamanı sağlamak için bu hafta normal yama tempomuzu atlıyoruz. Bir sonraki yamanın, Yama 5.03’ün 9 Ağustos’ta yayınlanmasını bekleyebilirsiniz.” dedi

Son VALORANT güncellemesi, birkaç hafta önce 12 Temmuz’da canlı sunuculara ulaşmıştı. Güncellemede Phoenix, Yoru ve KAY/O ajanlarında birkaç değişiklik yapıldı. Geliştiriciler ayrıca, oyunun bazı boost sorunlarını çözmeyi umarak Kuzey Amerika’da yeni bir smurf algılama işlevi ekledi. Test şu anda devam ediyor ve Riot, sistemi diğer tüm bölgelere genişletmeyi planlıyor.

VALORANT’a ne gibi yeni değişikliklerin geleceği belli değil, ancak Riot oyun motorunun yükseltileceğinden bahsettiği için oyuncular büyük bir yama bekleyebilirler. En son VALORANT turnuvası olan VCT Masters Kopenhag, Yama 5.0 ile birlikte koştu çünkü oyuncuların Yama 5.01’de eklenen ajan değişikliklerine adapte olmaları için zaman yoktu.

VCT Masters Kopenhagdan bahsetmişken, Forum Kopenhag’daki canlı kalabalık yoğundu ve Riot Games’in FPS’si için önemli bir dönüm noktası oldu, ancak etkinliğin çevrimiçi yayını, Esports Charts’a göre FunPlus Phoenix ve Paper Rex arasındaki büyük final için sadece 786.185’lik bir izleyeci sayısına ulaştı. Bu oyunun tarihindeki en kötü final izleyici sayısı oldu.

VALORANT

Oyun, 2020 yılında dünya çapında büyük bir başarı ile piyasaya sürüldü. Oyun, ajanları olabildiğince dengeli tutmak için sürekli olarak güncelleniyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Pubg New State Mobile güncellemesi duyuruldu!


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR