Haberler

Steam’den Days Gone Oyunu İçin Büyük İndirim!

Days Gone PC sürümü için sevindiren haber bugün geldi. Oyuncuların uzunca bir süredir beklediği PC sürümü geçtiğimiz yıl yayınlanan oyun, Steam üzerinde güzel puanlarıyla da öne çıkıyor. 2019 yılında PlayStation konsolu için piyasaya sürülen yapım 2021 yılında da yine Sony tarafından PC platformu için yayınlanmıştı.

Days Gone PC sürümü için indirim haberi geldi

Son dönemde ülkemizdeki zam haberleriyle birlikte başta oyun fiyatları olmak üzere dijital platform abonelikleri de fiyat artışından nasibini alıyor. Tabii her ne kadar büyük firmalar oyun tarafında fiyat politikasını ülkemize göre belirlemeye çalışsa da kur dalgalanmaları bazen bu duruma mani olabiliyor. İşte burada da Steam indirimleri devreye giriyor.

Days Gone

Sevdiğimiz yapımları almanın yollarından bir tanesi olan indirimlerle birlikte belirli süreler içerisinde doğru hamleler yaparak oyunları ucuza kapmak mümkün. Steam yaptığı hamleyle birlikte bugünden başlayarak Days Gone için %50 oranında indirim uyguladığını açıkladı. Söz konusu indirimin de toplamda 10 gün süreyle geçerli olacak.

Days Gone PC inceleme ve Sistem Gereksinimleri konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Days Gone fiyatı ne kadar?

İndirimin bitiş tarihi olan 17 Nisan akşamına kadar oyunu almak istediğiniz taktirde normal şartlarda fiyatı 329 TL olarak belirlenen yapımı bu fiyat yerine uygulanan indirimle birlikte 164.50 TL ödeyerek satın almanız mümkün. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Siz indirim hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu hakkında görüşlerinizi yorumlarda belirt

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir