Genel Haberler

Steam’den Days Gone Oyunu İçin Büyük İndirim!

Days Gone PC sürümü için sevindiren haber bugün geldi. Oyuncuların uzunca bir süredir beklediği PC sürümü geçtiğimiz yıl yayınlanan oyun, Steam üzerinde güzel puanlarıyla da öne çıkıyor. 2019 yılında PlayStation konsolu için piyasaya sürülen yapım 2021 yılında da yine Sony tarafından PC platformu için yayınlanmıştı.

Days Gone PC sürümü için indirim haberi geldi

Son dönemde ülkemizdeki zam haberleriyle birlikte başta oyun fiyatları olmak üzere dijital platform abonelikleri de fiyat artışından nasibini alıyor. Tabii her ne kadar büyük firmalar oyun tarafında fiyat politikasını ülkemize göre belirlemeye çalışsa da kur dalgalanmaları bazen bu duruma mani olabiliyor. İşte burada da Steam indirimleri devreye giriyor.

Days Gone

Sevdiğimiz yapımları almanın yollarından bir tanesi olan indirimlerle birlikte belirli süreler içerisinde doğru hamleler yaparak oyunları ucuza kapmak mümkün. Steam yaptığı hamleyle birlikte bugünden başlayarak Days Gone için %50 oranında indirim uyguladığını açıkladı. Söz konusu indirimin de toplamda 10 gün süreyle geçerli olacak.

Days Gone PC inceleme ve Sistem Gereksinimleri konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Days Gone fiyatı ne kadar?

İndirimin bitiş tarihi olan 17 Nisan akşamına kadar oyunu almak istediğiniz taktirde normal şartlarda fiyatı 329 TL olarak belirlenen yapımı bu fiyat yerine uygulanan indirimle birlikte 164.50 TL ödeyerek satın almanız mümkün. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Siz indirim hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu hakkında görüşlerinizi yorumlarda belirt

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR