Aksiyon Rehberler RPG / MMORPG

Elden Ring: Zamor Ice Storm Nereden Alınır.

Bir buz büyücüsü olma hayallerinizi Elden Ring gerçekleştirin.

Elden Ring’de buz büyücüsü olma fikrini beğendiyseniz, sizin için bir büyümüz var. Zamor Ice Storm, düşmanlarınıza karşı buzun güçlerini kullanma hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek güçlü ve eğlenceli bir büyü. Ve bu kılavuzda, onu almak için nereye gitmeniz gerektiğini size söyleyeceğiz. Yine de, oyunun ana hikayesini biraz ilerletene kadar ulaşılamayacağı konusunda uyarılırsınız.

Zamor Ice Storm

Zamor Ice Storm, kullanmak için 36 Zeka gerektiren bir büyü. Dondurucu bir kasırga yaratır ve bu, içerideki düşmanlara hasar verebilen ve Frostbite durumu etkisi yaratır.

Zamor Ice Storm’un eşya açıklaması şöyle:

Zamor Kasabasının buz büyüsü. Dondurucu bir kasırga yaratmak için asa ile yere vurun. Şarj etme gücü artırır. Buzlu fırtınalarda gizlenen Zamor şövalyeleri, eski zamanlardan beri Ateş Devlerine meydan okudu.

Zamor Ice Storm Nerede Bulunur:

Zamor Ice Storm , Devlerin Dağ Tepelerindeki Zamor Harabelerinde bulunabilir . Bu oyun sonu biyografisi, ana hikayeyi takip ederken ulaşmanız biraz zaman alacak, ancak bir kez ulaştığınızda, bölgeye ilk çıktığınız yere çok yakın Zamor Harabeleri bulacaksınız.

Zamor Harabeleri

Harabelere girin ve güneye hareket ederken ve etrafta dolaşan Zamor Şövalyelerini yenerken onları keşfedin. Sonunda, Zamor Ice Storm’u, harabelerin sonuna yakın bir kemerin yanında bulacaksınız.

Kaynak

0
0
0
0
0
37
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish