Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite Early Access, Oyunculara Çıkış Tarihinden Önce İzin Verebilir

Xbox oyun sızıntıları için iyi bilinen bir kaynak, Halo Infinite erken erişim ve birden fazla DLC paketine işaret eden gizli bir Microsoft Mağazası listesi buldu.

Microsoft Store’da bir “Halo Infinite Erken Erişim Dijital Paketi” ne atıfta bulunulduğundan, Xbox tarafından bir Halo Infinite erken erişim sürümü planlanabilir. Oynaması ücretsiz çok oyunculu bileşeni için yapılan bir çift oyun testinin ve Halo Infinite’in çevrimiçi grafik iyileştirmelerine olumlu yanıt verilmesinin ardından, bir sonraki Halo’nun Aralık sürümü için beklentiler yükseliyor.

Halo serisinin tarihi, klasik FPS oyunlarından mobil ve RTS oyunlarına kadar 15 oyunu kapsar. Serideki ilk beş oyun orijinal olarak Bungie tarafından Microsoft için geliştirilmiş olsa da, ana franchise o zamandan beri Microsoft tarafından tamamen seriye odaklanmak için kurulan bir stüdyo olan 343 Industries’e devredildi. Halo Infinite, büyük, açık seviyeler ve seriyi tanımlamaya gelen çok sayıda araç savaşını gösteren bir Halo Infinite kampanya oyun fragmanı ile 343’ün bugüne kadarki en iddialı oyunu olacak şekilde şekilleniyor.

Sızıntıyı yapan ALumia_Italia‘nın (VGC aracılığıyla ) bir tweetine göre, Microsoft Store, Halo Infinite “Early Access Digital Bundle”ı zamanından önce ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Liste, bir ekran görüntüsüne dayalı olarak ek bilgi sunmuyor, ancak sayfa, alıcıların oyuna 8 Aralık’ta planlanan sürümünden önce erişebileceklerini gösteriyor. ALumia_Italia ayrıca Halo Infinite DLC için dört liste keşfetti ve bunların hepsi henüz basın zamanında resmen açıklanmadı.

Xbox Series X/S amiral gemisi oyunu için artan kamuoyu heyecanına rağmen, Halo Infinite’in 2020 gecikmesi, gelişiminin tamamen pürüzsüz olmadığının kanıtıdır. Oyunun duyurusuna verilen ilk tepki son derece olumluydu, ancak ortalamanın altında görünen bir fragman ve yüksek profilli personel çıkışları, 343’ün Halo’yu yeni bir konsol nesline getirme yeteneğini sorguladı. Seriye önceki iki girişi, Halo 4 ve Halo 5: Guardians en olumlu beğeniyle karşılandı, sonuçta Bungie’nin önceki girişlerinin itibarını yaşayamadı. Ancak, çok oyunculu teknik önizlemeler ve son kampanya oyun fragmanındaki Halo Infinite’in büyük grafik yükseltmelerinin somut kanıtı gibi son gösterimler uzmanların beklentileri ve oyuncuların umutlarını artırdı.

0
0
0
0
0
37
0

Bir cevap yazın

X