Uncategorized

RiotX Arcane etkinliği, VALORANT Arcane Pass ve oyun içi ödülleri tanıtıyor

VALORANT oyuncuları, Arcane’nin League of Legends evrenini ele geçirmesine aşina olmayabilir, ancak yeni bir savaş bileti ve oyun içi ödüller fandomunuzu harekete geçirebilir.

Oyuncular, RiotX Arcane’deki görevleri tamamlayarak yeni ücretsiz Arcane Pass ve diğer oyun içi ödüllerin tadını çıkarabilirler. RiotX Arcane etkinliği, 6 Kasım’da Netflix’e gelecek olan yeni Lig temalı gösteri Arcane’in çıkışını kutlayan tüm Riot Games oyunlarında bir ay sürecek bir kutlama.

Oyuncular, 10 seviye açılabilir içeriğe sahip ücretsiz bir geçiş olan Arcane Pass’ı alabilir. Arcane Pass, normal savaş biletlerine benzer. Oyuncular, oyunlarda kazanılan deneyimle her seviyenin kilidini açar ve Arcane Cupcake silah ugurlugu, Arcane Embrace ve Undercity oyuncu kartları, Calculated ve Boom! spreyler, Arcane, Cupcake ve Liar unvanları ve 20 Radianite Puanı kazanabilir.

VALORANT eşyalarını almanın tek yolu Arcane Pass değil. Oyuncular, Kılçık silah uğurlugu kilidini açmak için 6 Kasım’da Twitch veya Arcane.com’da yayınlanan Arcane küresel prömiyeri etkinliğine katılabilirler. Bu öğenin kilidini açmak için oyuncuların bir Amazon Prime aboneliği ve bağlı bir Prime Gaming hesabı olması gerekir. Oyuncular ayrıca 7 Kasım’daki EU tekrar yayını sırasında bu öğenin kilidini açabilirler.

Ayrıca hayranlar, daha fazla VALORANT öğesinin açılabileceği bir “dijital etkinlik arkadaşı” olan World of RiotX Arcane’nin keyfini çıkarabilir. Arcane Poro silah uğurlugu 7 Kasım’da mevcut olacak ve oyuncuların kilidini açmak için World of RiotX Arcane’deki görevleri tamamlaması gerekiyor. Loose Cannon spreyi, 14 Kasım’da sunulacak bir başka özel RiotX Arcane ödülüdür ve oyuncuların bu öğenin kilidini açmak için görevleri tamamlaması gerekir. Arcane Jinx kartı, açılabilen son VALORANT eşyasıdır. Bu öğenin kilidinin nasıl açılacağı hakkında daha fazla bilgi yakında mevcut olacak.

Arcane Pass, 5 Kasım 16:00 CT’den 22 Kasım 16:00 CT’ye kadar mevcut olacak

Kaynak

16
43
9
2
29
4
3
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X