Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

VALORANT: Bir oyuncunun Nişangahı(Crosshair) Nasıl Kopyalanır

Valorant’ta artık takım arkadaşınızda görüp beğendiginiz bir nişangah için onlardan bir kod istemenize gerek yok; Yama 5.04 güncellemesini takiben, Valorant artık yeni bir nişangah kopyalama özelliğine sahip.

Bu yeni güncelleme, VALORANT’ın nişangah ayarlarına yönelik bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesinin yanı sıra, izlemekte olduğunuz bir oyuncunun nişangahını doğrudan yeni bir nişangah profiline kopyalama özelliği ekliyor. Mevcut profillerin sayısı 10’dan 15’e çıkarıldığı için nişangahları kopyalamak için daha fazla alana sahip olacaksınız.

İlginizi Çekebilir: VALORANT 5.04 Yama Notları ve Güncellemeler

İşte sizler için hazırladığımız Crosshair(Nişangah) kopyalama kılavuzu:

Başka birinin VALORANT nişangahı nasıl kopyalanır?

VALORANT

Bir VALORANT oyunu sırasında bir oyuncuyu izliyorsanız artık nişangahı doğrudan kopyalayabilirsiniz. Bunu yapmak için menüyü açmanıza bile gerek yok: sadece bir nişangah profili noktanız olması yeterli.

Bir maç sırasında, nişangahını kopyalamaya çalıştığınız oyuncuyu izlediğinizden emin olun, ardından artı işaretini içe aktarmak ve yeni bir artı işareti profili olarak kaydetmek için “/crosshair copy” veya “/cc” yazın. Bu nişangahı bir profil olarak kaydedildikten sonra, onu ayarlar sayfanızda açabilir ve özel renkler, bireysel dikey/yatay çizgi ayarlamaları gibi yeni özellikler dahil olmak üzere istediğiniz ek ayarlamaları yapabilirsiniz.

İzleyici modunun işleyişi nedeniyle, sıraya girdiğiniz maçlar size yalnızca ölü olduğunuzda takım arkadaşlarınızı rauntlarda izleme seçeneği sunar. Rakiplerden veya birini izleme şansınız olmayan Deathmatch veya Escalation gibi oyun modlarında kod kopyalayamazsınız.

Yine de özel bir VALORANT oyununda herkesi izleyebilirsiniz.

Kaynak

1
6
0
0
0
0
3

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

EnglishTurkish