Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

VALORANT: İsim / Nick değiştirme nasıl yapılır?

Riot Games, sadece League of Legends’ın yaratıcısı olmaktan çıkarak son yıllarda VALORANT, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra ve Wild Rift’i dünyaya tanıttı. Valorant, 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana taktik FPS oyun türünün en popüler oyunlarından biri haline geldi.

Bu durum, Riot Games’in kullanıcı adını ve hesap sistemini yeniden düşünmesine ve bazı önemli değişiklikleri uygulamasına yol açtı. Riot, oyuncuların her oyun için ayrı bir hesap açması yerine, tüm Riot oyunlarındaki hesaplarınızı tek bir yerden düzenlemenize izin veren “Riot hesapları” adında bir sistem oluşturdu. VALORANT dahil tüm Riot oyunlarına giriş yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bu küresel hesap.

Oyunu belirli bir süre aynı isimle oynamaktan sıkılabilirsiniz ve canınız isim değişikliği yapmak isteyebilir. Ancak VALORANT’taki isim değiştirme süreci, League of Legends veya bu konuda başka herhangi bir Riot oyunuyla tamamen aynı değil. Adınızı değiştirmek için oyun içi para harcamanıza gerek yoktur. İşlem tamamen ücretsizdir.

VALORANT İsminizi Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Valorant: İsim Değiştirme
  1. Valorant istemcisini kapatın. Çünkü oyundan çıkmadan yeni isminizi göremezsiniz.
  2. İstemcinizin kapalı olduğundan emin olduktan sonra resmi Riot Games sitesinde hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Buraya tıklayarak Riot hesabınıza giriş yapabilirsiniz
  3. Giriş yaptıktan sonra sol üstte yer alan menüde Riot ID sekmesine gidin
  4. Adınızın yazılı olduğu yere tıklayarak düzenleme işlemine geçebilirsiniz.
  5. Daha sonra yeni adınızı/nickname ve hashtag’inizi girin
  6. ”Değişiklikleri kaydet” seçeneğine tıkladıktan sonra Valorant’a giriş yaparak yeni isminizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İsminizi değiştirdikten sonra, tekrar isim değiştirmek için 30 gün beklemeniz gerekecek. Bu nedenle, isminizi en az bir ay boyunca kullanacağınız için dikkatli bir şekilde seçtiğinizden emin olun.

Valorant’ta adınızı değiştirmek hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Valorant’ta yeniyseniz fare hassasiyetinizin iyi ayarladığınızdan emin olmanızı öneririz. Farklı bir nişancı oyunundan Valorant’a geçtiyseniz, aşağıdaki butondan fare hassasiyetinizi Valorant’a göre hesaplayabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
0

1 Yorum

Bir cevap yazın