Genel Haberler

Prime Gaming, Ekim ayı için 7 ücretsiz oyun dağıtacak!

Amazon, Prime Gaming üyeleri için gelecek ayki ücretsiz oyunları duyurdu. Prime Gaming’in Ekim serisinde yedi oyun var ve bu oyunların arasında bazı büyük isimler mevcut. Aboneler, birkaç AAA oyunu da dahil olmak üzere toplam yedi oyunu ücretsiz talep edebilir: Fallout 76, Middle-earth: Shadow of War ve Total War: Warhammer II. Sıralama Glass Masquerade, Loom, Hero’s Hour ve Horace ile tamamlanıyor.

Her zamanki gibi, Prime Gaming üyeleri bir dizi popüler oyun için oyun içi içerik alabilecekler. Gelecek ayın oyun içi içerikleri Destiny 2, Grand Theft Auto Online, Madden NFL 23, PUBG ve daha fazlasını içeriyor.

Amazon Prime üyesi değilseniz, ücretsiz 30 günlük deneme için kayıt olabilirsiniz. Oyunlar bir kez kütüphanenize girdikten sonra sonsuza kadar sizin olur. Amazon, 11-12 Ekim tarihlerinde ikinci bir Prime Day 2022 indirimine ev sahipliği yapacağı için ücretsiz denemeden yararlanmak için harika bir zaman.

Prime Gaming ücretsiz

Bethesda’nın Fallout 76‘sı stüdyonun muhtemelen hayal ettiği kadar popüler olmadı, ancak çevrimiçi aksiyon RPG oyununu hiç oynamadıysanız, şimdi bir kuruş harcamadan deneme şansınız var.

Middle-earth: Shadow of War, Amazon’un Eylül ayındaki ücretsiz oyunlar serisinde sunduğu harika Shadow of Mordor’un devamı niteliğindedir. Shadow of War, gerçekten harika büyük ölçekli savaşlar ekliyor ve yol boyunca karşılaştığınız Orkların kişisel hikayeleri oldukça iyi yazılmış. Ayrıca oyun harika Nemesis sistemini geri getiriyor ve onu iyi şekillerde genişletiyor. Kapsamlı hikaye biraz ezici olsa da, Shadow of War, Shadow of Mordor oynadıktan sonra kesinlikle kontrol etmeye değer.

Strateji oyunu tutkunları Total War: Warhammer II‘yi kaçırmamalı. Creative Assembly tarafından geliştirilen ve 2017’de piyasaya sürülen Warhammer II, sıra tabanlı ve gerçek zamanlı taktik oyunlarının zorlayıcı bir karışımıyla damgasını vuran mükemmel bir deneyimdir.

Bu arada, Glass Masquerade şu anda Steam’de “Çok Olumlu” kullanıcı puanına sahip hoş bir vitray bulmaca oyunudur.

Platform oluşturma hayranları için, hikaye anlatımı açısından türü ileriye taşırken klasik 8 ve 16 bit platform oyunlarına geri dönen bir platform oyunu olan Horace‘yide deneyebilirler.

Hero’s Hour, büyük ölçekli savaşların yanı sıra sıra tabanlı ve gerçek zamanlı taktiksel dövüşün güzel bir karışımını içeren bir strateji-RPG’dir.

Loom, LucasArt’ın Prime üyelerine hediye edilen en yeni oyunu olduğu için grubun en eski oyunudur.

Prime Gaming Ekim 2022 Listesi

1 Ekim’den itibaren talep edebileceğiniz oyunlar:

  • Fallout 76
  • Middle-earth: Shadow of War
  • Total War: Warhammer II
  • Hero’s Hour
  • Horace
  • Glass Masquerade
  • Loom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR