Genel Haberler

GeForce Now’a Nisan Ayın da Eklenen 6 Yeni Oyun ve Dahası

GeForce NOW bulut oyun servisine olan ilgi her gecen gün daha da artıyor. Bu ilginin korunması içinde Game Plus ekibi oyunların çeşitliliğini ve sayılarını geçtiğimiz her gün yeni birini ekliyor.

Her yeni ay, GeForce NOW’a NVIDIA DLSS desteğiyle kütüphanesine yepyeni oyunların eklemeye devam ediyor. 

Bu ay, GeForce NOW Kütüphanesin de 6 yeni iddialı oyun daha ekledi. Lafı uzatmadan oyunlara geçiyorum. Hemen aşağıda listeyi bulabilirsiniz.

GeForce Now’a Eklenecek Yeni Oyunlar Hangileri?

Tunic ( Epic Games Store üzerinden)
Offworld Trading Company ( Steam üzerinden )
Elderborn ( Steam üzerinden )
Spirit Of the Island ( Steam üzerinden )
Northgard ( Epic Games Store üzerinden )
Die After Sunset ( Steam üzerinden )

Demo Olarak Eklenecek İlk Oyunlar İçin De Açıklama Geldi.

Bu hafta eklenecek 6 oyun bu şekilde. GeForce Now oyun severlere bir sürprizi daha var. Bazı yeni yapımların demolarını da denemek mümkün. GeForce Now kütüphanesine Anında oynat demo oyunları olarak eklenecek oyunları da oynamak mümkün olacak. Demo olarak eklenecek ilk oyunlar için de açıklama geldi. Onun listesini de hemen aşağı ekliyorum.

Diplomacy Is Not an Option
Chorus
The RiftBreaker Prologue
Inscryption
Ghostrunner

0
0
0
0
0
30
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish