Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Respawn, Apex Legends oyuncularının son yamada Storm Point’e yetenek yerleştirmesini engelleyen hatayı düzeltti

Respawn, Apex Legends için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, Warriors Collection Etkinliğinin başlangıcından bu yana Wattson, Rampart ve Pathfinder’ı rahatsız eden Storm Point’teki bir sorunu ele alıyor.

Warriors Collection Etkinliği 29 Mart’ta yayına girdiğinde, beraberindeki güncelleme beklenmedik bir şekilde Wattson, Rampart ve Pathfinder’ın Storm Point’te oynarken bir nesne yerleştiren yeteneklerini kullanmayı gereksiz yere zorlaştıran bir hataya sahipti.

Düzeltme için kısa yama notları, Respawn tarafından yapılan bir duyuruda listelendi.

Yamanın getirdiği genel iyileştirmelerin çoğu ayrıntılı olarak açıklanmadı, ancak yeni nesil konsollar, Control ve Bangalore hikaye etkinliği olan The Williams Sendoff için düzeltmeler vurgulandı. Yeni nesil konsol düzeltmeleri, üçüncü taraf denetleyicilerin Xbox Series X ve S konsollarında bir kez daha çalışmasına izin vermesi gereken güncellemeleri içeriyordu. The Williams Sendoff’taki düzeltmeler, büyük olasılıkla Respawn’ın geçen hafta dikkat çektiği ve tamamlamanın bir oyuncunun FOV’sini oyunu yeniden başlatana kadar 70’e kilitleyebileceği bir soruna yönelik düzeltmeyi içeriyor.

Control’ün yarın bir kez daha Apex’ten ayrılmasıyla, oyuncuların güncellemenin keyfini çıkarmak için yalnızca bu akşamı olacak. Ancak bu sınırlı süreli modlara bu kadar geç gelen güncellemeler, bu sezonda veya bir sonraki sezonda Control modunu tekrar görmeyi bekleyebileceğimizi gösteriyor. Kullanıcı arayüzüne ve yeni oyun modunun arkasındaki sistemlere yapılan emek miktarıyla, Respawn’ın bir şeyler denemeye devam ettiğini ve denediği şeyleri oyununda bir noktaya entegre ettiğini görmek şaşırtıcı değil.0
0
0
0
0
32
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish