Haberler

ORDER, Riot ile resmi ortak oldu.

Avustralyalı e-spor organizasyonu ORDER bugün, Oceanic Teamfight Tactics espor sahnesinin resmi ortağı olarak imza atarak Riot Games ile uzun süredir devam eden ortaklığını genişleteceğini açıkladı.

ORDER, bölgedeki tüm TFT e-spor etkinliklerinin münhasır haklarını 2023’ün ortasına kadar alıyor. Bu haber, ORDER’ın çalışmalarını hızla büyüyen ve gelişen yerel espor ekosisteminin temeli olarak gören sahnedeki birçok kişi için büyük bir rahatlama olacak.

ORDER, Set 4’ü devraldığından beri, Okyanusya oyuncularının dünya sahnesine çıkmaları için yollar sağladı, her şampiyon, hem Razza hem de Escha, ortaklık başladığından bu yana dünya şampiyonasında ilk sekize girdi.

“Oceanic VALORANT Open’daki ilk Ignition Series ile başlayan ve Okyanusya’da TFT esporlarını yürütmek için 2023’te Set 8’in sonuna kadar imza atan ORDER ve Riot Games arasındaki son derece başarılı ortaklığı genişletmekten heyecan duyuyoruz” dedi. ORDER’daki etkinlik başkanı Josh Swift.

“Galaksiler Şampiyonası’ndan sonra ORDER, Okyanusya’daki rekabet ortamını iyileştirmek için çok çalıştı, Fates and Reckoning genelinde rakiplere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çok çalışmaya devam ettik” diye ekledi.

ORDER ve Riot, 17 Kasım’da başlayan ve Set Altı’ya ve set ortası genişlemesine kadar devam eden TFT Gizmos ve Gadgets Oceanic Serisine ev sahipliği yapma yolunda şu anda, gerçekleşmesi planlanan Bölgesel Finallerde heyecan doruğa ulaşıyor. (25-27 Mart arasında)

Bu serideki bir sonraki etkinlik, en üst sıradaki 16 oyuncunun iki gün boyunca Middle Set Davetiyesine kadar otomatik katılım için yarışacağı kapalı, yalnızca davetli bir turnuva olan Challenger Serisi etkinliğidir. Etkinlik 15-16 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve $1,200 AUD ödül havuzuna sahip.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir