Haberler

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin DLC’si çıkış tarihi açıklandı!

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin için gelen bir sonraki DLC genişlemesi PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One için 20 Temmuz’da çıkacak ve Team Ninja oyununa tanıdık bir kahraman getirecek.

Sezon Bileti sahiplerine sunulacak olan Trials of the Dragon King DLC paketi oyunculara yeni işler, silahlar, aksesuarlar ve deney yapmak için bir ekipman kategorisinin yanı sıra yeni alanlar, hikayeler ve zorluklar sunacak.

Benzer İçerik: Final Fantasy XVI, 2023 Yazında PS5’e Geliyor, Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fragmanda görüldüğü gibi Warrior of Light, orijinal Final Fantasy oyunundan yoldaşları ile birlikte oyunculara da meydan okuyacak. Diğer iki görev, Wanderer of the Rift ve Different future oynamak için mevcut olacak.

Stranger of Paradise: Final Fantasy

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin lansmanında bazı performans sorunlarıyla karşılaştığı için kötü bir başlangıç yapsa da ilerleyen zamanlarda bazı iyileştirmeler aldı.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR