Haberler

Uncharted 4 ve The Lost Legacy, Legacy of Thieves Collection’ın listesinden çıkarıldı.

Görünüşe göre listeden çıkarıldı, bunları yine de PS4’te dijital bir paket halinde alabilirsiniz.

Hem Uncharted 4 hem de Uncharted: The Lost Legacy’nin bağımsız sürümleri, Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın başında PlayStation Store’dan kaldırılmış görünüyor.

Sony , bugün erken saatlerde Uncharted: Legacy of Thieves PS5 çıkış tarihini açıkladı ve bundan kısa bir süre sonra ResetEra’daki kullanıcılar , kurucu oyunlarından hiçbirinin şu anda PlayStation Store üzerinden kendi başlarına satın alınamayacağını fark ettiler. Bunun yerine, şimdi ikisini birlikte Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy Digital Bundle aracılığıyla 439 ₺ / 349 ₺ karşılığında almanız gerekecek.

Adil olmak gerekirse, bu iki bağımsız oyunun bir araya getirildiği fiyatla aynı, yani bu muhtemelen mağaza seçeneklerini birleştirmek için bir hamle; ayrıca oyuncuların her iki oyunun PS4 sürümlerini Uncharted: Legacy of Thieves Collection’a yükseltmek için bir kerelik ücret ödeyebilecekleri gerçeğiyle de ilgili olabilir. Ayrıca, her iki oyunun da fiziksel kopyalarını almaya devam edebilirsiniz. Bu bariz listeden çıkarmalar hakkında daha fazla bilgi için Sony’ye ulaştık ve herhangi bir yanıtla bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Bu arada, bir PS5’iniz varsa, Ocak ayında geldiğinde Legacy of Thieves Collection ile oynamak için harcadığınız zamana değecek gibi görünüyor (Sony bu konuda daha fazla ayrıntı paylaşmak için gelecek yıla kadar beklemesine rağmen PC’ye de geliyor) ). Yeni nesil paket, üç grafik modunun yanı sıra DualSense haptikleri ve uyarlanabilir tetikleyiciler için tam destek içerir.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR