Haberler

Yeni VALORANT kostüm paketi açıklandı!

VALORANT, Antik Mısır temalı en yeni paketine çift el bir bıçak ekleyerek silah kaplamalarına yeni bir konsept getiriyor.

Sarmad paketi, oyun içi mağazaya gelecek en yeni paket olacak ve Blade of Serket’e(bıçak skininin adı) ek olarak Vandal, Phantom, Frenzy ve Spectre için yeni bir görünüm içerecek. Diğer bıçak kostümlerinden farklı olarak, bu bıçaklar iki elde de olacak.

Bu skinler, yeşil ve kırmızı vurgulara sahip altın rengi dış yüzeyleriyle doğrudan bir antik Mısır havasına sahip gibi görünüyor. Her silah kostümü ayrıca silahların arka kısmında bulunan, Vandal ve Frenzy kaplamalarında temsil edilen Anubis ve Bastet gibi Mısır tanrılarından ilham alan farklı bir hayvan kafasını içeriyor.

VALORANT

Bu paket Deluxe kategorisinde olacak. Paket silah kostümü başına 1.275 VP olacak şekilde fiyatlanacak ve bu da onu diğer kostüm paketlerinden daha ucuz olacağını gösteriyor. VALORANT mağazasına ulaşan son Deluxe paket, 4.09 Yaması ile birlikte 10 Mayıs’ta piyasaya sürülen Titanmail(Demirdiken) koleksiyonuydu. Bu görünümler Deluxe kategorisinde olduğundan dolayı herhangi bir animasyon veya yükseltme seçeneğine sahip olmayacak gibi görünüyor. Ancak sızdırılan bir bilgiye göre, bıçak kostümü Blade of Serket’in geliştirilebilir bir seviyeye sahip olması bekleniyor.

Sarmad paketi, Prelude to Chaos paketi 12 Temmuz’da mağazadan çıktığında 5.100 VP’den VALORANT oyun içi mağazasında satışa çıkacak.

Benzer İçerik: VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek?


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR