Haberler MOBA

Riot, League of Legends yeni Hextech ve Chemtech Ejderlerine ayrıntılı bir bakış sunuyor!

Bu ejderler oyunun kurallarını değiştirebilir.

Riot Games, 2022 sezon öncesi sezonunda Summoner’s Rift’e giden yeni ejderhalar hakkında nihayet daha fazla ayrıntı verdiği için kanatlarınızı açmaya ve gelecek yıl League of Legends’ta dereceli merdiveni tırmanmaya hazır olun.

11.23 Yaması’nda ilk kez sahneye çıkacak olan Hextech ve Chemtech Dragons, hem hayranlardan hem de oyunculardan karışık bir karşılamayla karşılandı. İki ejderin etkilerinin meta, oyun tarzları ve insanların oyunlarının sonraki aşamalarında nasıl performans gösterecekleri üzerinde büyük etkileri olacak.

Chemtech Ejderhası için, normal güçlendirmesi, daha fazla cana sahip düşmanlara karşı takıma ilave hasar verir, bu da yığın başına hasarda yüzde beşe kadar artış sağlar. Chemtech Soul, şampiyonlara Sion pasifine benzer şekilde geçici bir ikinci hayat verecek, burada kısa süreliğine canlanabilecekler ve gerçekten ölmeden önce otomatik olarak saldırabilecek ve yeteneklerini kullanabilecekler.

Chemtech Dragon’un harita üzerindeki etkisi, dört orman bölgesinde gaz bölgelerinin ortaya çıkmasına neden olduğundan, daha squishier şampiyonları oynayan herkes için ürkütücü bir ektir. Bu bölgeler, içeri giren ve normal görüş totemleri tarafından ortaya çıkmayan ancak Kontrol Totemleri, Scryer’s Bloom ve görünmez birimleri ortaya çıkaran diğer araçlar tarafından gösterilen herhangi bir şampiyonu kamufle eder.

Spektrumun diğer tarafında, Hextech Dragon bir takıma saldırı hızı ve yetenek acelesi verirken, Soul, bekleme süresine ayarlanmış temel saldırılara ve yeteneklere bir zincir yıldırım hızı ekleyen benzersiz bir yetenek ortaya çıkarır. Hextech Soul, oyuncuların bir kapıdan eşleştirilmiş karşılığına seyahat etmelerine olanak tanıyan, harita boyunca Hexgates çiftleri yerleştirir. Bu kapılar kısa bir kanalla etkinleştirilir, ancak bir düşman sersemletme veya hasarı ile kesintiye uğrayabilir.

Hexgate’ler çok büyüktür çünkü ekiplerin minimum çabayla harita üzerinde hızlı ve verimli bir şekilde dönmesine izin verir. Takımların takım savaşlarına katılmasına veya hedefleri güvence altına almasına yardımcı olmalı ve hatta kanalı kapatacak kadar şanslıysanız, bazı talihsiz insanlara kullanışlı bir kaçamak sağlamalıdır. Düşmanlarınızın dikkatini dağıtabilirseniz, kanat fırsatları oluşturabilecek Hexgate’ler de var.

Tüm bu değişiklikler, 11.23 Yaması ile 17 Kasım Salı günü Vadi’ye gelecek.

Kaynak

0
0
0
0
0
23
0

Bir cevap yazın

X