Uncategorized

Halo 20. Yıl Dönümü Xbox Series X Konsolu Açıklandı

Xbox Series X’in yepyeni sınırlı sürümüne ilk bakışımız da dahil olmak üzere Halo ile ilgili birçok şeye bir göz attı. konsolun yeni sürümü, mevcut yeni Xbox platformuyla aynı işlevselliğe sahiptir, ancak Halo Infinite’in grafik tasarım yönüne çok uygun, şık yeni gri, siyah ve altın renk şemasına sahip konsol ve denetleyici ile birlikte gelir. Güya, özel yıldız alanı, oyuncuların Halo Infinite’de keşfedecekleri Zeta Halo’nun yüzeyinden görebilecekleriyle eşleşiyor. Ayrıca, “Cortana’dan ilham alan” mavi bir fan deliği var, ancak yanında geçirdiği birkaç maceradan sonra, sıcak havayı içeri itecek bir yer olarak dahil edilmesinden heyecan duyacağını söyleyemeyiz.

Sınırlı sayıdaki Xbox konsolu, doğrudan Microsoft aracılığıyla da dahil olmak üzere, katılımcı perakendeciler aracılığıyla ön sipariş vermek için hazır. Halo konsolu 549,99 dolara satılacak.

Hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X konsolları piyasaya sürüldüğü ilk aylarda bulmak zordu, bu nedenle yeni bir sürümün bazı alıcıların nihayet yeni nesil bir sisteme girmesini sağlayabileceği hoş bir haber olarak gelmelidir. bu oyuncular Halo meraklıları oluyor.

22
37
5
10
8
6
0
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X