Haberler

Half-Life: Alyx, mutlaka oynanması gereken bir VR oyunu!

Yakın zamanda bir Quest 2 aldıysanız bu oyunu satın almanın tam zamanı.

Half-Life: Alyx, özellikle normalden yüzde 40 daha düşük maliyetli olduğunda, her VR başlık sahibinin oyun kitaplığında yer alır. Bu oyun, pandeminin başlangıcında 2020’nin başlarında 60 dolara piyasaya sürüldü ve bu fiyatın her bir parçasına değer olsa da, oyunu sadece 36 dolara düşüren bu anlaşmadan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Oyun sadece Half-Life 2’nin (gerçekten sonunu görmeniz gerekiyor) ön bölümü olarak hizmet eden hikayesiyle ilgili olarak tatmin edici olmakla kalmıyor, aynı zamanda her ortamı bir sandbox gibi hissettiren yaratıcı VR oyunuyla dolu harika bir deneyim.

Bu oyunu oynamak için üst düzey, kablolu bir VR kulaklığına ihtiyacınız yok. Bir Oculus Quest veya Quest 2 bağlantısız kulaklık almak gayet iyi olacaktır. Ancak Alyx’i çalıştırabilen hızlı bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Valve’in en yeni Half-Life girişi, sahip olmaya değer bir VR kulaklık seti için özeldir. Half-Life: Alyx, Half-Life 2’nin bir ön bölümüdür ve bir hayranın keyif alması için önemli ilerlemeler sunar.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR