Haberler

TFT Yaması 11.19 önizlemesi Tristana, Draven’ın yeniden işlenmesini sergiliyor!

Worlds’den önce büyük değişiklikler yaşanıyor.

Teamfight Tactics Reckoning World Championship öncesinde yalnızca bir güncelleme kaldı ve Riot Games, 11.19 Yaması sırasında gerçekleşmesi planlanan bir dizi büyük değişikliği açıkladı.

22 Eylül’de Yayına girmesi planlanan TFT 11.19 Yaması, Reckoning Worlds’ten önceki son güncellemedir. Bu haftanın başlarında 11.18 için bir B yaması yayınlandı ve üç yıldızlı Kha’zix’i ana taşıyıcı olarak çalıştıran Yasuo ve Assassin comp’i vurdu. Bu akşam Riot tarafından açıklanan, toplam beş güçlendirme, bir nerf, bir ayarlama ve iki yeniden çalışma içeren TFT 11.19 ön izleme öne çıkanlarıydı.

Açıklanan değişiklikler yalnızca gerçekleşmesi planlanan başlıca değişikliklerdir ve 22 Eylül’de 11.19 Yamasının resmi olarak yüklenmesinden önce değişikliğe tabidir.

Set 5.5 şampiyonunun oyunun ileri safhalarında tekrar geçerli bir seçenek haline gelmesine yardımcı oluyorsa Heimerdinger’e yapılan bir ayarlama gibi, Thresh’e bir nerf çoğu oyuncu için hoş karşılanır. Zz’Rot Portal, Radiant Zz’Rot Portal ve Radiant Spear gibi genellikle gözden kaçan öğeler, güçlendirmeler şeklinde biraz sevilirken, Skirmisher özelliği bir güçlendirme için planlanmıştır.

Oyuncular, gelecek değişikliklerden bazılarına PBE aracılığıyla göz atabilir veya 11.19 Yaması’nda yer alan ipuçları ve spoiler için bu hafta sonu Twitch kanalı aracılığıyla TFT oyun tasarım direktörü Stephen “Mortdog” Mortimer’ı izleyebilir.

TFT Yama 11.19 güncellemesinin 22 Eylül’de gerçekleşmesi planlanıyor. Bugün ve hafta sonu boyunca önizlenen tüm değişiklikler, resmi güncellemeden önce değişebilir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir