Haberler

Death Stranding 2 İçin Çalışmalara Başlandı

Norman Reedus, Death Stranding 2 için görüşmelerde bulunduğu ancak çıkış tarihinin belli olmadığını söyledi.

Görünüşe göre Death Stranding 2, Norman Reedus’un Kojima’nın kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri versiyonuna geri dönmek için görüşmelerde olduğu görülüyor. Orijinal oyun, Hideo Kojima’dan oldukça bölücü bir başlık; ancak Death Stranding, tuhaf ve başka türlü niş öncülüne rağmen ticari olarak iyi performans gösterdi.

Yakın zamanda Gamescom 2021 Açılış Gecesi canlı akışı, ilk olarak Haziran ayında duyurulan Death Stranding Director’s Cut için yeni bir fragman ortaya çıkardı. Fragman, Death Stranding deneyimini umarız iyileştirecek yeni özelliklerin yanı sıra yeni hikaye içeriği gösterdi. Oyun hikayesi için övgüyle karşılansa da, ara sıra sıkıcı mekanikleri nedeniyle oyun genellikle bir tartışma noktası olarak görülüyordu. Kojima’nın devam oyununu bir kesinti yerine bir genişleme olarak adlandırdığı göz önüne alındığında, Death Stranding Director’s Cut’ın nispeten daha yumuşak olması mümkün. Bununla birlikte, son gelişmelerin ikinci bir Death Stranding’in yolda olduğunu gösterdiği göz önüne alındığında, oyuna eklenecek fazlasıyla içerik var gibi görünüyor.

BENZER İÇERİK

Death Stranding 1’in kamera arkası çekimleri.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR