Haberler

Overwatch League 2022 sezon programı ve harita havuzu açıklandı

Overwatch Ligi, Cuma günü 2022 sezonu için programını ve harita havuzunu açıkladı. Harita havuzu gelecekteki turnuvalarla değişecek olsa da, bu yeni format Assault haritası yerine Push haritasını getiriyor.

Ek olarak, Kontrol dışındaki her harita türü, oyuncuların rekabet edebilecekleri yeni bir haritaya sahip olacak. Hayranlar 2022 takviminin önceki eşleşmelerinden bazılarını biliyor olsa da, şimdi tüm liste hayranların görmesi için hazır.

Overwatch 2 harita değişikliklerini dört gözle bekleyen hayranlar için, 2022 sezonunun harita havuzu:

-Kontrol haritaları: Ilios, Lijiang Tower ve Oasis
-Hibrit haritalar: Eichenwalde, King’s Row ve Midtown (New York)
-Eskort haritaları: Dorado, Route 66, Watchpoint Gibraltar ve Circuit Royal (Monte Carlo)
-Push haritaları: Colosseo (Roma), New Queen Street (Toronto)
King’s Row, Ilios, Eichenwalde ve Dorado dahil olmak üzere birçok hayran ve oyuncunun favori haritası 2022’ye geri dönüyor. Yeni Push oyun moduna gelince, hem Colosseo hem de New Queen Street Overwatch Ligi’nde ilk kez sahneye çıkacak.

Overwatch Ligi’nin önceki sezonlarında, belirli metalar uzun süre egemen oldu. Ligden sorumlu kişiler, 2/2/2 kilit ve kahraman havuzları dahil olmak üzere oyunlara daha fazla çeşitlilik eklemek için birçok girişimde bulundu. Overwatch 2 artık takım başına sadece beş oyuncuya sahip, yani kilit artık 1/2/2.

Ligdeki takımlar için ilk 2022 eşleşmelerini gösterdikten sonra, tam program artık Overwatch League web sitesinde mevcut.
Yeni Overwatch Ligi sezonu 5 Mayıs 2022’de YouTube’da başlıyor.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR