Haberler

Animal Crossing Oyuncuları, Ateşböcekleriyle Dolu Güzel Bir Tarla Yarattı

Bir Animal Crossing oyuncusu, gece vakti adalarını dekore etmenin akıllıca bir yolunu buldu.

An Animal Crossing: New Horizons oyuncusu, Flick’in ateş böceği modellerinin geceleri gerçek böcek gibi parladığını fark ettikten sonra adasını dekore etmenin ilginç bir yolunu buldu. Oyuncular adalarında sonbahara girmeye hazırlanırken, sergilenen görüntüler yaz sezonu için harika bir gönderme ve Animal Crossing topluluğu içindeki yaratıcılığın genişliğini sergiliyor.

Animal Crossing: New Horizons’da oyuncular adalarını diledikleri gibi dekore etmekte özgürler ve her sezon, o sezon için özel olarak temalı yeni eşyalar ve mobilyalar sağlayan etkinlikler getiriyor. Mevsimler ayrıca oyunculara adalarını süsleyebilecekleri yeni balıklar ve böcekler sağlar, ancak bu diğer dekorasyon yöntemlerinden daha az yaygındır. Ancak, bunlar çoğunlukla önceki yılın mevsimsel etkinliğinden geri dönüştürülmüş içeriktir ve yeni olan pek bir şey sağlamaz. Animal Crossing: New Horizons’un yakında güncelleneceği söylense de, oyunun yakın zamanda verdiği güncellemelerin eksikliği inkar edilemez, bu nedenle oyuncular ellerindeki araçlar ve içerik konusunda yaratıcı olmak zorunda kaldılar.

Reddit’te mia_blondehaus tarafından yayınlanan bir gönderide, bir oyuncu, Flick tarafından sağlanan ateş böceği modellerinin, aynı adı taşıyan (yalnızca yaz aylarında toplanabilen) böceği yakalayarak kazanılabilen, gece boyunca parladığını öğrendi. Sonuç, gece gökyüzü fonuna güzel bir kontrast olarak hizmet eden, hayranlık uyandıran bir yaratıcılık görüntüsüdür. Görüntüler, oyunda rastgele gerçekleşen nadir bir olay olan bir meteor yağmuru ile vurgulanıyor.

Oyuncular bir sonraki büyük Animal Crossing: New Horizons güncellemesini beklemeye devam ederken, topluluk, az miktarda yaratıcılıkla bir oyunda içeriğin asla eksik olmadığını göstermeye devam ediyor.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR