Haberler Spor

EA Sports Football Club İçin Planlanan Bazı Yenilikler Ortaya Çıktı: Seriye İlk kez Çapraz Platform Desteği Gelebilir.

EA son dönemde isim değişikliğiyle gündeme geliyor. Ancak serinin bir sonraki hangi isimle gelirse gelsin, önemli yenilikler getirmeye devam edecek gibi görünüyor. Yeni oyun, çapraz platform desteği, iki dünya kupası ve daha fazlasını getirebilir.

EA Sports FC ile ilk kez PlayStation, Xbox ve PC oyuncularını birlikte oynamasını sağlayacağını iddia etti. Ayrıca bir sonraki oyunun hem erkekler hem de kadınlar Dünya Kupası’nı içereceğini, EA’in şu anda kadın ligleri ve takımlarıyla yürürlükte olan lisans anlaşmalarını genişletmeyi planladığını belirtti.

FEA Sports Football Club ile Hypermotion Teknolojisi yükseltme alacak

Rapor ayrıca EA’in yeni nesil konsollara getirdiği Hypermotion Teknolojisi’nin büyük bir yükseltme aldığını öne sürüyor. Geliştirme ekibi artık stadyum kameralarını kullanarak gerçek maçlardan ve futbolculardan animasyonlar yakalıyor. Böylece Xsens kostümü giyen takımlara olan ihtiyaç ortadan kalkıyor.

EA, güncellenen teknoloji sayesinde bir sezonluk futbol çekimleriyle seri tarihinde yakaladığından “100 kat daha fazla” veri yakalayabilecek gibi görünüyor. FIFA 23 hakkındaki tüm bu iddiaların, şirket içinde yapılan bir toplantıdan geldiği bildiriliyor.

Geçtiğimiz hafta EA CEO’su Andrew Wilson’ın, FIFA’yı futbol serisini engellediği için eleştirdiği ortaya çıkmıştı. Organizasyonun, yayıncının seriye yenilikler getirmesini ve geleneksel 11v11 futbol modlarının ötesine geçmesini istemediği öne sürülmüştü.

EA Sport, yeni nesilin sınırlarını zorlamada kritik bir rol olacak gibi görünüyor. Ayrıca serinin yeni oyunu, EA ve FIFA arasındaki lisans anlaşmasının yenilenmemesi durumunda  EA Sports Football Club veya “EA Sports FC” olarak karşımıza çıkabilir.

0
0
0
0
0
40
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish