Haberler

Kasım 2021’de Mafia:Definitive Edition Tarafından Öne Çıkan Oyunlar

Sony, Kasım 2021’de PS Now’a gelecek oyunların listesini, Mafia: Definitive Edition’ın beğenisine göre bir kadro ile onayladı.

PS Now için Kasım 2021 oyun serisi, bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce konsollarda ve PC’de piyasaya sürülen Mafia: Definitive Edition‘ın beğenilerini içeriyor. PlayStation 2 döneminden sayısız diğer oyuna benzeyen Mafia, daha sonraki yinelemelerle sonunda kendi haline gelmeden önce bir Grand Theft Auto klonu olarak hayata başladı.

İyi karşılanan bir anlatı, Mafia‘nın günün en unutulmaz açık dünya deneyimlerinden biri olarak aşağı inmesini sağladı. Ve daha sonra 2K Czech olarak yeniden adlandırılan geliştirici Illusion Softworks, 2010’un devamı olan Mafia II için daha da büyük amaçlara sahipti. Geliştirme ekibi, 2016’da Mafia III’e geri dönmedi ve üretim görevleri bunun yerine kardeş stüdyosu Hangar 13’e gitti.

Ancak ana şirket Take-Two Interactive’in 2K Çek’i Hangar 13’e katma kararı, Mafia serisinin orijinal ekip üyelerinden bazılarının olumlu bir şekilde gözden geçirilen Mafia: Definitive Edition’ın yapımında önemli bir rol oynamasına neden oldu. Yeniden çevrimi henüz denememiş olan PS4 ve PS5 kullanıcılarının, bir mafya klasiğinin kökenini keşfetmek için daha fazla beklemesine gerek yok.

Fransız oyun forumu Dealabs, PlayStation ile ilgili sızıntılar söz konusu olduğunda güvenilir bir kaynak olduğunu bir kez daha kanıtladı. Web sitesinin daha önce belirttiği gibi, Mafia:Definitive Edition, PS Now’ın 2 Kasım’da piyasaya sürülecek olan Kasım 2021 serisinin başlığını taşıyor. Klasik Mafya oyunu, 28 Şubat Pazartesi günü yayın hizmetinden çıkıyor. Dealabs, Celeste’nin hizmetin en son tekliflerini dolduracağını bildirirken de haklıydı. Bir PlayStation Blog gönderisi, Final Fantasy IX ve Totally Reliable Delivery Service‘in de en son eklemelerin bir parçası olarak sayıldığını doğruluyor.

Eylül ayında Square Enix, Ocak 2022’ye kadar ayda bir kez PS Now’a bir Final Fantasy oyunu ekleme sözü verdi. Sevilen 2018 platform oyunu Celeste‘nin eklenmesi de, keyifli deneyimin yönetim kurulu genelinde almaya devam ettiği beğeni göz önüne alındığında, muhtemelen ilgiyi çekecektir.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR