Dövüş Haberler Korku Nişancı(FPS-TPS) Survival

Evil Dead beş günde yarım milyondan fazla sattı!

Çok oyunculu korku oyunu Evil Dead, tematik olarak uygun bir tarih olan 13 Mayıs Cuma günü çıktı. Geliştirici Sabre Interactive’in sahibi Embracer Group’un ve Twitter’daki @EmbracerInvestor’ın tam yıl raporunda belirtildiği gibi, çıkış tarihinden sonraki ilk beş gün içinde Evil Dead 500.000’den fazla kopya sattı.

Başlangıçta 2021 için planlanan Evil Dead: The Game, cilalama ve tek oyunculu mod için önce Şubat 2022’ye, ardından tekrar Mayıs’a ertelendi. Saber’ın o sırada söylediği gibi, “Bu gecikme, ekibimize işleri doğru yapmak için ihtiyaç duydukları zamanı veriyor, bu nedenle, boomstickiniz cilalanmış, tamamen yüklenmiş ve 13 Mayıs Cuma günü Deadite’ları patlatmaya hazır olacak.” Görünüşe göre işe yaradı ve Evil Dead, Sabre Interactive’in önceki lisanslı co-op zombi nişancı oyunu World War Z’den daha iyi karşılandı.

Film dizilerinden ve TV şovlarından ya da Ash’in farklı versiyonlarından karakterler olabilen dört oyuncu, amaçlarına ulaşmak için işbirliği yaparken, beşinci bir oyuncu onları bir iblis olarak avlayacak. (Rollerden herhangi biri AI tarafından da doldurulabilir.) Hayatta kalanlar ne kadar korkmuşsa, iblisin saldırılarına karşı o kadar hassas olacaklar.

Cross-play(Platformlar arası) oynama özelliğine sahip çok platformlu çok oyunculu bir oyun olması, Evil Dead’in satış başarısına kesinlikle yardımcı oldu ama insanlar oyunu begenmiş gibi görünüyor.
Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X