Haberler MOBA

Geliştirici güncellemesine göre Riot, Udyr’in görünüş güncellemesine son dokunuşları yapıyor!

Riot Games, League of Legends’ın uzun zamandır beklenen şampiyon güncellemelerinden birinin geliştirmesini tamamlıyor. Udyr için gelen bir görsel ve oyun güncellemesi (VGU) ile ilgili daha fazla ayrıntı bugün açıklandı.

Udyr’in güncellemesi ilk olarak geçtiğimiz Şubat ayında oyunun yıllık VGU hayran oylamasını geniş bir farkla kazandığında duyuruldu. Güncellemenin yayınlanması, Riot’a göre başlangıçta “2022’nin başlarında” planlanmıştı, ancak şampiyonun yeni sürümü, geliştirme ekibinin ilerleme hızına bakılırsa bu yılın sonlarına kadar sunuculara ulaşmayabilir.

Udyr’in temel görünümü tamamlandı ve Riot’un Şampiyon Yol Haritası güncellemesine göre güncellemeye adanmış ekibin çoğunluğu şampiyonun Spirit Guard kostümü üzerinde çalışıyor.

Dünkü güncellemede Riot, şampiyonu yönlendirmek için bir hayvan ruhu seçmeden önce oyun içi modelinin erken bir versiyonunu ortaya çıkararak Udyr’in Spirit Guard kostümünü paylaştı.

Ek olarak, dünkü Yol Haritası güncellemesinde Riot, Aurelion Sol ve Skarner’a yapılacak oynanış düzenlemeleri hakkında fikir verdi. Aurelion Sol’un oyun güncellemesi bu yıl için planlanırken, Riot henüz Skarner’ın VGU güncellemesine resmi olarak başlamadı.

LoL oyuncuları, Udyr’in tam güncellemesinin 2022’de sunuculara ulaşmasını bekleyebilir ve muhtemelen yakın bir gelecekte bir çıkış tarihi ile ilgili daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.Kaynak

0
0
0
0
0
28
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish