E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

BLAST Premier Bahar Finali Lizbon’da yapılacak!

BLAST Premier Bahar Finali, organizatörlerin bugün yaptığı açıklamaya göre Portekiz’in Lizbon kentinde gerçekleşecek.

Bu, BLAST Pro Series etkinliklerinin 2018’de Altice Arena’da gerçekleştiğinden bu yana BLAST turnuvalarının Portekiz’in başkentine dönüşünü işaret edecek. Turnuva biletleri henüz satışa çıkmadı.

Lizbon’da yarışacak sekiz takımdan altısı şimdiden belli oldu. Natus Vincere, OG, FaZe Clan, G2 Esports, Team Vitality ve BIG, Ocak ve Nisan aylarında Bahar Gruplarından çıkarak turnuvaya katılmaya hak kazandı. Biri Avrupa, diğeri Kuzey Amerika temsilcisi için iki koltuk daha sahiplerini bekliyor. Finalin son katılımcılarını belirleyecek olan The Spring Showdowns 27 Nisan’da başlayacak.

BLAST Premier Bahar Finalinde çok şey tehlikede olacak. Kazanan, Aralık ayında yapılması planlanan Dünya Finaline doğrudan hak kazanacak. Takımlar ayrıca 425.000 dolarlık ödül havuzundan aslan payını da alacak.

Lizbon’daki turnuvanın 15 – 19 Haziran tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanıyor. Turnuva CS:GO’da popüler bir formata sahip olacak ve sekiz takım iki gruba ayrılacak. Gruplarda, takımlar ilk üç takımın playofflara kaldığı çift eleme formatında yarışacak. Gruplardaki en iyi takımlar, doğal olarak doğrudan yarı finalde yer alacak.


Kaynak

0
0
0
0
0
30
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish