Genel Haberler

Apple Music resmen PS5’te çıktı.

Tüm dünyada kullanılabilir.

Apple Music bir oyun konsoluna geliyor ve bu PlayStation 5 . Yeni uygulama, Apple Music abonelerinin, Spotify’da zaten mevcut olana benzer şekilde, Sony’nin en yeni konsolunda müzik akışı yapmasına olanak tanıyor. Oyun oynarken ses arka planda çalabilir veya kendi kendine çalabilir. PS5’iniz için Apple Music’i nasıl kuracağınıza ilişkin talimatlar burada mevcuttur.

Bu, PS5’in bir Apple hizmetiyle ikinci büyük entegrasyonudur; hem Sony hem de Microsoft’un yeni nesil oyun platformları geçen yıl Apple TV Plus uygulamasıyla piyasaya sürüldü . Sony, bu yılın başlarında PS5 sahiplerine altı aylık ücretsiz Apple TV Plus üyeliği sunmak için ortaklığı genişletti . TV kurulumunuzu basitleştirmek ve özel akış kutuları ile yerleşik uygulamalar arasında çok fazla geçiş yapmak zorunda kalmamak istiyorsanız, Apple Music’in konsolda olması güzel bir ektir.

Bir Reddit kullanıcısı konsolun müzik menüsünde akış hizmetini fark ettikten sonra PS5’in Apple Music uygulamasıyla ilgili haberler ortaya çıktı ve Eurogamer daha sonra yeni bir hesap oluşturarak simgenin görünmesini sağladı. Apple Music ayrıca Android, Amazon Echo, Chrome OS, Sonos, web ve tabii ki Apple’ın kendi donanım yelpazesinde de mevcuttur.

Kaynak

0
0
0
0
0
22
0

Bir cevap yazın

X