Haberler

Nintendo, Switch OLED için Eğitici Çizgi Filmlerini Güncelliyor

Nintendo Switch için eğitici çizgi filmler, en yeni model olan Nintendo Switch OLED’in özelliklerini içerecek şekilde güncellendi.

Nintendo Switch OLED bu Nintendo’nun mevcut hibrid Switch konsolun yepyeni model olmak, geldi. Farklar, bazı hayranların umduğu kadar büyük olmasa da, bu yeni OLED yinelemesinin öncekilere göre birçok avantajı var . Bunlar, yeni OLED ekranı ve daha büyük dahili depolama gibi donanımının bazı yönlerinde yapılan değişiklikleri içerir. Bağlantı istasyonunda, hayranlar çevrimiçi oyun oynarken ve bağlantı istasyonundayken yardımcı olabilecek yeni bir yerleşik ethernet bağlantı noktası bile var. Bu değişikliklerin tümü, elde taşınır modda oynatılırken modele daha iyi görsel ve ses kalitesi sağlamaya yardımcı olur.

Nintendo Switch’in bu yeni modeliyle, çoğu kişinin bilmediği, abartısız bir değişiklik geliyor. Konsolu ilk kez başlattığınızda veya Switch’in ana ekranındaki “Haberler” sekmesindeki Nintendo Switch Bilgi Merkezi’ni kontrol ettiğinizde, oyuncuların konsol için en son ürün yazılımı veya donanım haberlerini ve ayrıca herhangi bir şeyi kontrol etmelerini sağlar. konsolun yeni oyuncuları için yeni ipuçları ve püf noktaları. Ekran görüntüsü işlevinin nasıl kullanılacağı veya konsolun masa üstü moduna nasıl ayarlanacağı konusunda söz konusu konu hakkında konuşan küçük çizgi film resimleri içerirler. Bu karikatürler Nintendo Switch OLED modelini kullanacak şekilde güncellendi.

Bu keşif, Goodatbeingnoob kullanıcısı tarafından r/NintendoSwitch alt dizinine gönderildi. OLED modelini kullanan Nintendo Switch Bilgi Merkezi kanalından “Hızlı Ayarlara Hızlı Giriş” ve “microSD Kartı Nereye Koyabilirim” makalelerini gösterir . Konsol, oyun için desteklemek için daha büyük destek ayağı ile masa üstü modunda kullanıldığında çizgi filmde en belirgindir.

Diğer çizgi film, microSD kartı doğru yuvaya yerleştiren bir Ninja’yı gösteriyor. Orijinal, orijinal Switch’in daha küçük destek ayağının kaldırıldığını ve tabana yerleştirildiğini gösterir. OLED modeliyle güncellenen karikatür, kaldırılan daha büyük destek ayağını ve yeni microSD kartın yuva konumunu kullanıyor. Bu güncellenmiş karikatürler, yalnızca oynatıcı OLED modelini kullanıyorsa bulunabilir, çünkü vanilya modelindeki bu makalelere gitmek hala orijinal Switch’in kickstand ve mikro SD kart yuvasını gösteriyor.

Switch OLED’in bu kadar küçük ve gözden kaçan bir özelliğiyle bile , bu öğreticiler, oynatıcının kullandığı mevcut modelle ilgili sürekliliği ve referans materyallerini sergiliyor. Yeni konsolun genel algısına dayanarak, Nintendo Switch OLED’in de orijinaline sıcak bir şekilde kabul edilen bir yükseltme olduğu görülüyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR