Haberler

Dead by Daylight stüdyosunun Xbox için yeni bir AAA projesi olabilir

Bir geliştiricinin LinkedIn profiline göre Dead by Daylight stüdyosu, Xbox konsoluna özel bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir.

Twitter kullanıcısı Faizan Shaikh tarafından tespit edildiği üzere, “habersiz AAA projesi”ne yapılan atıf, Behavior Interactive düzey tasarımcısı Jérôme Cyr’ın profilindeki en son giriş olarak listeleniyor . Liste, projenin Unreal Engine 4’te inşa edildiğini ve Cyr’ın projeye katıldığı en az Ağustos 2019’dan beri çalışmalarda olduğunu belirtiyor. Oh, ayrıca Cyr onlar üzerinde çalıştığı için dövüş karşılaşmaları da olacak.

Dead by Daylight, en yüksek profilli yaratımı olsa da, Behavior Interactive, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, Dirt 5, Days Gone gibi bir dizi diğer tanınmış oyunda ortak olarak çalışan çok büyük bağımsız bir stüdyo. ve dahası. Behavior’ın bu duyurulmamış AAA projesi her ne olursa olsun bir destek kapasitesinde çalışıyor olması da mümkündür – bu nedenle ne zaman duyurulsa Behavior’ı baş stüdyosu olarak görmeyebilirsiniz.

Öte yandan Dead by Daylight, son birkaç yılda, özellikle yeniden tanımlanmasına yardımcı olduğu çevrimiçi korku oyunları alanında profilini biraz yükseltmeye yardımcı oldu. Xbox , Ghostwire: Tokyo’dan sonra Tango Gameworks’ün üzerinde çalıştığı her şeye devam edecek yeni bir proje istiyorsa , Behavior bunun güçlü bir seçim olabileceğini zaten kanıtladı.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR