E-SPOR Haberler MOBA

DWG KIA/T1 yarı final maçından sonra sadece üç World 2021 Pick’em tahmini kaldı

DWG KIA ve T1 arasındaki bugünkü yarı final maçından sonra bu yılki League of Legends Dünya Şampiyonası sadece üç pick’em tahmini kaldı

Bugün erken saatlerde DWG KIA, T1’i bO5 serisinde yendi. DWG KIA 3-2’lik bir skor farkı ile kazandı ve turnuvanın büyük finaline yükseldi.

Dünya Şampiyonası’nın yarı final turuna girerken, Lolesports.com Pick’em oyunundaki altı Pick’em tahmini mükemmel kaldı. Bugünkü seriden sonra bu sayı yarıya indi. Sadece üç oyuncu ilerlemek için T1’i seçti, diğer üç doğru DWG KIA zaferini tahmin etmişti.

Bu yılki Pick’Em oyununa yedi milyondan fazla başvuru yapıldı. Riot’un resmi Worlds 2021 Pick’em sitesine göre, girişlerin yüzde 0.000042’si, turnuvanın son iki maçı öncesinde mükemmel durumda. Geçen yıl, sadece sekiz oyuncu tüm turnuvayı doğru tahmin etti, bu yüzden geçen yıla göre daha az mükemmel Pick’em görmemiz garanti.

Kalan üç mükemmel tahminden herhangi biri turnuvanın son iki maçı boyunca mükemmel kalırsa, kusursuz girişleri olan Pick’em oyuncuları ödül olarak Lig’deki altı Ultimate görünümün hepsini alacak. Mükemmel bir Pick’em gönderiminiz olmasa bile, Pick’em puanınıza bağlı olarak belirli ödülleri alabilirsiniz. Bu ödüllerden bazıları Hextech Sandıkları, mavi öz ve Pick’em Sihirdar Simgelerini içeriyor.

Lig Dünya Şampiyonası, LCK’den Gen.G ve LPL’den EDward Gaming arasındaki başka bir yarı final maçıyla devam ediyor. Her iki organizasyon da ilk kez Worlds yarı finalinde yer alırken, kazanan DWG KIA’ya karşı gelecek haftaki büyük finale yükselecek.

Kaynak

0
0
0
0
0
30
0

Bir cevap yazın

X