Haberler

Paris Eternal, 2022 sezonu için Glister ile anlaştı

Overwatch Ligi’nde şu ana kadar tam bir yeniden yapılanmaya gitmeyen birkaç takımdan biri olarak devam ettiren Paris Eternal, bugün erken saatlerde DPS oyuncusu Lim “Glister” Gil-seong’u bünyesine kattı.

Ligdeki diğer Koreli oyuncular gibi, Glister da kariyerine Gen.G’ye katılana kadar Kore’de birkaç küçük lig takımında yer alarak başladı, NetEase Esports X Turnuvası ve en önemlisi Overwatch Contenders Korea gibi turnuvalarda oynadı. Bu, sonunda 2020 sezonunun ortasında OWL’ye katılma fırsatını yakalamasına yardımcı oldu.

Ligde geçirdiği süre boyunca, Glister ilk olarak 2020 sezonunun tamamında yenilenmiş Londra Spitfire takımında oynadı. Spitfire’da pek başarılı olamayan Koreli oyuncu, kendini en prestijli takımlardan birinde ve arka arkaya şampiyon olan San Francisco Shock’ta buldu.

San Francisco Shock’un dagıttıgı yedi oyuncunun bir parçası olduktan sonra, Glister şimdi Paris Eternal’da yeni bir ev buldu.

Artık Glister, DPS cephesinde naga ile eşleştiğine ve takımın bir tankı ve güçlü bir destek hattına sahip olduğuna göre, Fransız ekibi tam bir takım görüntüsü veriyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR