E-SPOR Haberler MOBA

T1, tüm Dota 2 kadrosuyla yeniden sözleşme imzaladı.

Dota Pro Circuit sırasında orta düzeyde bir başarıya sahip takımların çoğu, gelecek sezondan önce takımı yeniden inşa etme veya değiştirme döneminden geçerken, her bölgenin en iyi oyuncularını, potansiyel değişikliklerle ilgili seçeneklerini değerlendirip, kendilerini geliştirip geliştiremeyeceklerini görmek için seçeneklerini değerlendiriyor. T1 bu pozisyonda ve organizasyon özünü bir arada tutmaya karar verdi.

T1, baş antrenör ve Dota 2 efsanesi March dahil olmak üzere tüm kadrosuyla yeni sözleşme imzaladı. Bu, Güneydoğu Asya gibi zaten oldukça hareketli olan bir bölgede, T1’in oyundaki tartışmasız en iyi beş kişilik kadrolardan biri olan Kuku, 23savage, Xepher, Whitemon ve Karl ile daha da büyük bir üstünlüğü olduğu anlamına geliyor.

T1’in kadrosunun çoğunluğu, organizasyon geçen Eylül ayında kadroyu yayınladıktan sonra kendi yollarına giden eski Geek Fam oyuncularından oluşuyor. T1, Xepher ve Karl’ı yakalamakta hızlıydı ve daha sonra 2021 DPC’nin birinci sezonunda Whitemon ve Kuku’yu getirecekti. Bu çekirdek, takımı üçüncü sıraya ve ONE Esports Singapore Major biletine taşıdı, ancak sağlık sorunları nedeniyle Kuku olmadan oynarken elenen ilk takımlardan biri olacaklardı.

Şimdi, özellikle Fnatic, TNC Predator ve bu unvan için yarışan diğer birkaç takımın hala büyük değişiklikler geçirdiği göz önüne alındığında, T1, bir sonraki DPC sezonuna kolayca SEA’nın favorisi.


Kaynak

30
23
34
9
30
7
3
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X