Haberler

VALORANT bıçak güncellemeleri 4.0 yerine 4.01 Yaması’nda geliyor

VALORANT Yama 4.0’da yayınlanması amaçlanan bıçak güncellemeleri, güncellemede yer almadı ve bunun yerine önümüzdeki hafta 4.01 yamasına dahil edilecek.

Yama 4.0, yeni Düellocu Neon da dahil olmak üzere birçok önemli güncellemeyi tanıttı. Bind ve Breeze de güncellemeler alırken, Spectre ve Ares gibi birden fazla silah ayarlandı. Yama aynı zamanda bıçakları güncellemeyi amaçlıyordu, ancak bu değişiklik oyuna girmedi.

Riot Games, güncellemelerin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Yama 4.01’e dahil edileceğini onayladı. Değişiklikler, bıçakların sağ tık crossunu 1,5 kat daha büyük yapacak ve sol tıklama crossu sağ tıklama crossundan daha büyük olacak. Sol tıklama da daha uzun bir menzile sahip olacaktır. Bıçaklı saldırının merkezi önce hedefleri vuracak ve oyuncuların yakın muharebe saldırısıyla kesin nişan almalarına olanak tanıyacak ve duvarlar da onlara vurduklarında anında geri bildirim alacak.

Yama 4.0, VALORANT’a birkaç heyecan verici değişiklik getirdi, ancak aynı zamanda birçok oyuncunun hoşlanmadığı bir düzenleme de yaptı. Pek çok kişi, yamadan sonra Ares’in aşırı güçlenmesinden şikayet etti. Bazı profesyonel oyuncular konu hakkında konuştular ve çok azı olumlu bir şey söyledi.

Ares’in daha fazla ayarlanıp ayarlanmayacağı belli değil, ancak oyuncular Yama 4.01’deki bıçak değişikliginin yanı sıra silahta bir güncelleme görebilirler.Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR