Haberler

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti: Yeni skinler ve ödüller

VALORANT Beşinci Bölüm, Birinci Kısım, Pearl adlı yeni bir haritanın yanı sıra yeni rütbelere tırmanırken tamamlamanız gereken yeni bir savaş biletiyle sizi derinliklere götürüyor.

Riot Games yapımcısı Laura Baltzer, bu yeni savaş bileti kozmetiklerinin oyun içinde “güçlü ve dinamik” temalar yaratmayı amaçladığını ve aynı zamanda yeni skinler, spreyler ve oyuncu kartlarıyla “zafere giden yolda hakimiyetinizi ifade etmenize” yardımcı olacağını söylüyor.

22 Haziran Çarşamba günü çıkacak olan yeni savaş bileti 1.000 VP’ye mal olacak ve her biri dört silahta yer alacak ışıltılı Shimmer set ve alev kırmızısı Spitfire kostümleri de dahil olmak üzere birden fazla yeni görünüme sahip olacak. Bununla birlikte, Task Force 809 seti, savaş bileti bir bıçak, bir Spectre ve bir operatör görünümü dahil olmak üzere beş silah için gelecek.

İşte VALORANT Beşinci Bölüm, Birinci Kısım için tüm savaş bileti ödülleri.

Silah Skinleri

Yaklaşan bu savaş biletine üç yeni kostüm seti ekleniyor. Shimmer kostüm serisinde, silahların üst yarısı parıltılarla kaplı, mor bir ana renk vardır. Silahların alt yarısı, küçük bir tek boynuzlu at logolu prizma benzeri bir tasarıma sahiptir ve bu set açılabilir altın, kırmızı ve okyanus mavisi renk çeşitlerine sahip olacak.

Spitfire kostüm seti basittir, yanlarında alevler olan kırmızı ve siyah bir renk yelpazesine sahiptir. Basit ve temiz olan bu kostüm seti Ares, Ghost, Guardian veya Operator için daha az gösterişli olacak. Öte yandan, Task Force 809 seti çelik ve mavi renk varyantlarıyla çok daha soğuk ve ciddi görünüyor.

Shimmer

Spitfire

Task Force 809

Silah Uğurlukları

Beşinci Bölüm, Birinci Kısım’da sizler için tam tamına 10 silah uğurlugu var.

Oyuncu Kartları

KAY/O aksiyon figürü, tatile giden ajanlar ve “durdurulamaz” Jett içeren bazı resimler dahil olmak üzere 13 oyuncu kartı envanterinize eklenmeyi bekliyor

Spreyler

Oyuna yönelik 17 yeni spreyle savaş alanını uygun gördüğünüz şekilde dekore edebileceksiniz!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR