Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Güçlendirilmiş Ares artık VALORANT Bölüm 4’teki en güçlü silah

VALORANT Dördüncü Bölüm: Disruption’nın başlamasına sadece bir gün kala, oyunun metasındaki en büyük değişikli yeni düellocu Neon’un tanıtımı değil, Ares’in yeniden ortaya çıkması gibi gözüküyor.

Dördüncü Bölüm, yaygın olarak kullanılan Spectre için önemli nerfler ve Ares için iyileştirilmiş ateş hızı içeren Yama 4.0’ın tanıtımıyla başladı. Spectre’deki nerfler, bir sprey sırasında daha erken bir ateşleme hatası ve koşarken/zıplarken artan geri tepmeyi içeriyor, bu da uzun menzilli spreyleri ve yakın spreyleri daha hatalı hale getiriyor.

Ares, yüksek ateş hızı, iyi hasar çıkışı, yüksek duvar delme ve büyük bir şarjör boyutuyla fiyatına göre zaten iyi bir silahtı. Ancak şimdi, atış hızı daha da yüksek ve tepme döngüsünün kaldırılması, öldürme süresinin önemli ölçüde azaldığı anlamına geliyor.

Ares’in popülaritesini şu anda tüm VALORANT topluluğu konuşuyor, ancak hepsi olumlu değil. VALORANT’a bir göz atın ve Ares’in öldürme süresi hızının artık her birinin fiyatının iki katı olan Phantom veya Vandal’ınkinden daha hızlı olmasından mutsuz olan oyuncuların birkaç gönderisini göreceksiniz. Ares’in varlığı, tabanca turunun sonucundan bağımsız olarak, ikinci turu her iki taraf için de bir satın alma turuna dönüştürüyor.

Profesyoneller de konuşuyor, çoğu Ares’in artık çok güçlü olduğunu söylüyor. Sadece Twitter’da “Ares” araması yapın ve bunun hakkında yorum yapan tüm profesyonellerin akışını göreceksiniz. TSM Academy IG Payen, takımının bir NSG turnuvasındaki maçından, üçüncü turda dokuz Ares’in kullanıldığını gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı.

Ares’in yükselişi, 2021’in başlarından itibaren Stinger metasının anılarını geri getiriyor. Sonunda, Stinger’ın atış hızı ve tepmesi, Yama 2.03’te ve ardından tekrar Yama 3.0’da önemli ölçüde nerflendi ve silah artık etkin bir şekilde fazla kullanılmadı. Ares için nerfler gelirse ve geldiğinde, ideal olarak Riot, Ares’in her zaman güvenmediği ama aynı zamanda işe yaramaz hale getirilmediği o tatlı noktayı bulabilir.
Kaynak

45
4
7
10
48
5
6
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X