Haberler

Ubisoft, Yeni Assassin’s Creed projesini Eylül’de Tanıtacak

Yayıncı, Ubisoft’un “Assassin’s Creed’in geleceğini” Eylül ayında açıklayacağını duyurdu. Fransız şirket, 15. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak, Eylül ayı için oyunun yeni bir duyurusunun hazırlandığını açıkladı

Ubisoft, “Assassin’s Creed geliştiricileri, topluluğun bu kutlamalardan keyif alacağını umuyor ve tüm oyuncuları çok özel bir etkinlik sırasında Assassin’s Creed’in geleceğini açıklarken bu Eylül’de kendilerine katılmaya davet ediyor” dedi.

Yayıncının söylediği tek şey bu, ancak bir olasılık, etkinlik sırasında yeni bir Assassin’s Creed Infinity projesinin veya potansiyel olarak Valhalla karakteri Basim’e odaklanan daha küçük ölçekli Assassin’s Creed projesi hakkında daha fazla şey duymamız. Bazı söylentilere göre şirket Assassin’s Creed remake içinde kolları sıvamış durumda.

Ubisoft’un Assassin’s Creed için 15. yıl dönümü kutlamaları, Assassin’s Creed Valhalla’daki yeni etkinlikleri, Origins için ücretsiz deneme sürümünü ve özel bir site aracılığıyla haftalık kutlamaları içeriyor.

“Çok özel etkinliğe” gelince, Ubisoft bunun Assassin’s Creed odaklı bir etkinlik mi yoksa Assassin’s Creed ve Ubisoft’un diğer yaklaşan oyunlarının bir duyurusu mu olacağını söylemedi. Ubisoft’un bu yıl içinde yepyeni tanıtımlar ve mevcut oyunlar için güncellemeler de dahil olmak üzere yaklaşık 20 oyun duyurusu ile büyük bir etkinlik düzenlemesi bekleniyor. Ancak bunun Eylül ayında olup olmayacağı bilinmiyor.

Orijinal Assassin’s Creed, Kasım 2007’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sayısız devam oyunu ve spin-off’un yanı sıra Michael Fassbender ve Oscar ödüllü Marion Cotillard ve Jeremy Irons’ın başrol oynadığı bir uzun metrajlı film üretti.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR